reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Knižní balíček plný napětí

Foto: www.dobre-knihy.cz
Léto je v plném proudu. Teplo, voda, zmrzlina a hlavně plno volna! No jo, ale co s ním? Na to se přece ptát nemusíte. Sáhněte po dobré knize! A nebo rovnou po třech – po výhodném letním balíčku od Dobrých knih.

Co v balíčku najdete?

První detektivkou, kterou si rozhodně nenechte ujít je román Manželé odvedle. Manželé odvedle je thrillerový debut roku 2016, o kterém se mluví. A my víme proč. Paranoidní strach, mateřská a partnerská láska, která se velmi rychle přehoupne v nenávist. Co byste dělali vy, kdyby vám někdo unesl šestiměsíční dítě? Příběh, který vás chytne a nepustí. Myslíte si, že víte, jak bude vypadat závěr? Pletete se, stoprocentně.

Druhým napínavým příběhem je nová kniha Do vody od autorky Dívky ve vlaku. A garantujeme přinejmenším stejné napětí jako u předchozí úspěšné knihy. Příběh je odstartován hrůzným nálezem mrtvoli svobodné matky na dně řeky. Jaká náhoda, že se tělo objevilo zrovna na místě, kde bylo toho léta objevena mrtvola mladého děvčete. V historii malého městečka Beckford to sice nejsou první ženy, jejichž osud se na onom místě uzavřel, jsou to však právě ony dvě, jejichž smrt rozčeří nejen hladinu řeky, ale i poklidné životy místních obyvatel. A z temných vod začínají najednou na světlo dne vyplouvat dlouho zamlčovaná tajemství… Do vody nesmí chybět u žádné vody!

Dostali jste žízeň? Na něco opravdu mistrovského a dlouho očekávaného? Na závěr se pusťte do nejnovějšího příběhu od mistra severských detektivek Jo Nesba. Jeho Žízeň je prostě fenomenální. Příběh se vrací k Harry Holeovi, který si chce užívat spokojený život s Ráchel a poklidně vyučovat na policejní akademii. Jenže v Oslu dojde k vraždám několika žen, které si daly schůzku přes Tinder. Vyšetřovacímu týmu v čele s Katrin Brattovou zůstává rozum stát nad tím, že obětem vždy zmizelo určité množství krve. A tak je Harry povolán zpět do služby. Dopátrat se pravdy není ani pro něj jednoduché. Navíc je postaven před zásadní dilema: dát přednost rodině, nebo vyšetřování.

A co vy? Dáte přednost našemu letnímu balíčku TOP detektivek, nebo sáhnete po jiném? Výběr máme opravdu široký! :)

autor: komerční obsah | 18. 7. 2017

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama