reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Jedna dovolená, 214 vzrušujících zážitků – lyžování v Serfaus-Fiss-Ladis

V tyrolské lyžařské oblasti Serfaus-Fiss-Ladis prožijete 2 000 šťastných pocitů, 214 vzrušujících zážitků a 68 krát bezstarostnou jízdu vzhůru.

Slunce přináší štěstí a dobrou náladu! Náhorní plošina Serfaus-Fiss-Ladis, orámovaná pohořími Samnaungruppe a Ötztalskými Alpami, leží nad údolím řeky Inn ve výšce od 1.200 do 1.400 m nad mořem.  Se svými 2000 hodinami slunečního svitu ročně nabízí ideální podmínky pro pravé potěšení z výšky.  Na vyhlídkové plošině Pezid v Serfausu (2.770 m) nebo na vrcholu hory Zwölferkopf ve Fissu (2.600 m) se budete cítit jako král světa - vždyť velká část lyžařského areálu se nachází ve výšce nad 2.000 m, lyžařská oblast Masner se dokonce téměř dotýká hranice 3.000 m n. m.

O správné zimní vzrušení se postará 214 km sjezdovek, z nichž více než 80 procent je vybaveno umělým zasněžováním. Začátečníci najdou ve špičkové lyžařské oblasti mírné svahy, děti na multimediálních sjezdovkách objevují, jak je lyžování zábavné a zkušení profíci sviští po sjezdovkách s boulemi, carvingových a závodních tratích.

Sjezdovka Frommes ve Fissu s délkou 10 kilometrů vede převážně po širokých svazích a přitom patří k nejdelším svého druhu v Rakousku. Na černé sjezdovce "Direttissima" s průměrným sklonem 70 procent táhne gravitace tělo tak mocně, že se sem odváží jen skuteční borci. O to, aby se pak dostali co nejrychleji nahoru, se postará celkem 68 nejmodernějších lanovek a vleků.

Pro všechny, kteří si o dovolené cení svobody jako nejvyšší hodnoty, přináší Serfaus-Fiss-Ladis jasný vzkaz: "Feel Free". A snowparky pro profesionály i začátečníky, stejně jako Fun slope jsou jen začátkem. Kontakt s přírodou a opojení z jízdy totiž ještě umocní deset různých freeridových tras, které spojují adrenalinové zážitky v hlubokém sněhu s nádherným panoramatem tyrolských hor - tak vypadá skutečná svoboda!

Nabídka kvalitního ubytování pro každou peněženku a každý vkus je zde skutečně široká a zahrnuje celou cenovou škálu, od útulných penzionů se snídaní přes apartmány, wellness hotely až po exkluzivní horské chaty. To všechno si lze pohodlně rezervovat online včetně skipasu přímo na adrese www.serfaus-fiss-ladis.at.

autor: komerční článek | 11. 10. 2017

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama