Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Jděte nové práci naproti a objevte pracovní portál plný nabídek

26. 11. 2021 9:29
Změna práce může být impulsem k velkému posunu v rámci celého života. Jestli vás aktuální zaměstnání nudí, nenaplňuje nebo jinak nesplňuje vaše představy, možná je na čase přesunout se jinam. A jestli zrovna práci nemáte a poměrně spěcháte na objevení té správné nabídky ve vaší lokalitě, bude se vám následující článek s doporučením pracovního portálu hodit ještě o něco víc.
Jděte nové práci naproti a objevte pracovní portál plný nabídek
Jděte nové práci naproti a objevte pracovní portál plný nabídek | Foto: Komerční sdělení

Pracovní nabídky na jednom místě

Při hledání nové práce je běžné, že budete muset projít mnoho různých stránek, a to nejenom jednou, ale hned několikrát. Pro některé lidi bývá otevření více pracovních portálů každodenním rituálem, kdy kontrolují, jestli se náhodou neobjevila pracovní pozice splňující jejich představy. Každý způsob, jak si takové hledání usnadnit, se tak rozhodně počítá.

Moderní pracovní portál HitPrace.cz nabízí důležitý rozcestník, kde o každé vhodné nabídce dostanete včas upozornění e-mailem. Není tak nutné projíždět nové nabídky každou chvíli a ztrácet čas. Obory, jaké vás zajímají v dané lokalitě, můžete pasivně sledovat a čekat, až vám do e-mailu dorazí shrnutí aktuálních nabídek. Notifikace chodí rychlostí blesku, takže při synchronizaci e-mailové schránky dokážete reagovat velmi rychle. Včasná odpověď na nový inzerát může být i výhodou a způsobem, jak se zviditelnit před konkurencí a ukrást si pozornost pro sebe. Díky tomu se možná stanete úspěšným uchazečem a novou práci získáte.

A jestli chcete mít přehled také o zahraničních nabídkách práce, můžete navštívit portál cz.jobimi.com. Tento agregátor pracovních nabídek aktuálně funguje v rámci České republiky a Polska s dalšími ambicemi pro rozšiřování nabídek i z jiných států. Jde tak o ideální příležitost, jak si najít práci v zahraničí.

Mějte přehled o novinkách díky upozornění v e-mailu

Propracované notifikace jsou moderním způsobem, jak mít přehled o novinkách a být první u každé zajímavé nabídky. Nastavení je velmi jednoduché a sami si určíte, co konkrétně vás zajímá. Informace o zajímavých pracovních inzerátech vám budou do e-mailu chodit i ve chvíli, kdy nebudete sami aktivně prohledávat portál. Stačí si tak vyhradit pár minut času na kontrolu nabídek v přijaté poště a to je celé.

Neztrácejte čas s nerelevantními inzeráty

Chytrý portál s pracovními nabídkami HitPrace.cz funguje s pomocí algoritmů, které umožňují vyhledávání relevantních nabídek podle toho, co vás zajímalo a jaká byla vaše vyhledávání. To umožňuje šetřit čas při procházení mnoha jiných inzerátů a prohlížet si jenom takové oblasti či lokality, kde práci skutečně hledáte. Díky tomu se nestane projíždění portálu pouze nudným přeskakováním inzerátů, které vás nezajímají, ale budete objevovat víceméně jen takové nabídky, s nimiž můžete dále pracovat. Při hledání nové práce si tak rozhodně nenechte ujít tuto příležitost usnadnit si práci a využijte moderní portál, kde najdete všechno důležité.

Ideální místo pro sdílení nabídky o volné pracovní pozici

Portál HitPrace.cz je místem nejenom pro uchazeče o nové zaměstnání, ale nabízí skvělé příležitosti i pro firmy. Vystavení nabídek je zdarma. Vložení nového inzerátu zvládnete za pár minut, takže hledání nových zaměstnanců nebo brigádníků bude otázkou chviličky. Samotný portál dále spolupracuje s dalšími známými stránkami zaměřenými na hledání práce, což poskytuje cenný prostor pro zvýraznění vaší nabídky a dostatečnou propagaci. Tato výhoda bezplatného vystavení nových nabídek na pracovní pozice je oboustranně výhodná. Znamená totiž přednost i pro uchazeče, kteří díky tomuto zvýhodnění najdou na tomto portálu ještě více nabídek, ze kterých mohou vybírat.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 49 minutami

Vláda USA žaluje Texas, změnou volebních obvodů podle ní diskriminuje menšiny

Americké ministerstvo spravedlnosti dnes podalo žalobu na stát Texas, který podle něj překreslením hranic volebních obvodů diskriminuje tamní latinskoamerickou a černošskou populaci. Jedná se o první žalobu, která napadá nové volební hranice po jejich nedávné změně v souvislosti s se sčítáním lidu. Právní experti očekávají, že se podobných sporů povede celá řada.

Podle americké ústavy se přiděluje počet křesel ve Sněmovně reprezentantům jednotlivým státům podle počtu jejich obyvatel. Ten se zjišťuje každých deset let sčítáním lidu. Texas kvůli nárůstu svého obyvatelstva získal loni nárok na dvě křesla navíc, a bude tak mít 38 zástupců v dolní kongresové komoře. V horní komoře, Senátu, je zastoupení států rovné, každý tam má dvě křesla.

Zvýšením nebo snížením počtu obvodů vzniká nutnost znovu nakreslit jejich hranice, což je v USA předmětem dlouholetých politických sporů. Činitelé politických stran totiž mají k dispozici velice přesné voličské mapy, jež jim umožňují zvolit tvar tak, aby v nově vzniklém obvodu získal jejich kandidát rozhodující výhodu. Proces mají často v rukou komise, které ovládá strana, jež je ve státu zrovna u moci.

Podle žaloby pochází téměř veškerý populační přírůstek v Texasu z komunit Hispánců, černochů a Asiatů, nové mapy těmto skupinám obyvatelstva však nezajišťují možnost, aby si spravedlivě zvolili svoje politické zástupce. Tím stát podle ministerstva porušil některá ustanovení zákona o občanských právech z roku 1965.

před 2 hodinami

Grawemeyerovu cenu za skladbu získala Olga Neuwirth, přijede na Pražské jaro

Prestižní Grawemeyerovu cenu za skladbu, kterou udílí University of Louisville v americkém státě Kentucky, letos získá Rakušanka Olga Neuwirth. Porota ocenila její operu Orlando podle stejnojmenného románu Virginie Woolf. Předloni ji jako první žena zkomponovl na objednávku Vídeňské státní opery. Kromě ocenění Neuwirth dostane šek na 100 tisíc dolarů, v přepočtu přes 2,2 milionu korun.

Neuwirth se tak zařadí po bok prestižních laureátů ceny, k nimž patří současníci Kaija Saariaho, Thomas Adès, Tan Dun a György Kurtág nebo dnes již nežijící Pierre Boulez, Witold Lutosławski a Krzysztof Penderecki. V roce 1993 ocenění převzal český rodák Karel Husa.

Třiapadesátiletá Olga Neuwirth bude příští rok hostem festivalu Pražské jaro. V rámci dvoudenní akce Prague Offspring navštíví pražské Centrum současného umění DOX, kde tři její kompozice zahraje renomovaný ansámbl Klangforum Wien. Cena za skladbu nazvaná po filantropovi Charlesi Grawemeyerovi, jenž žil v letech 1912 až 1993, je udílena od roku 1985.

Zdroj: New York Times
Další zprávy