reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Chytrý kartáček naučí děti čistit zuby. A budou z něj nadšené

Foto: Philips Sonicare
Sonický zubní kartáček Philips Sonicare for Kids si děti zamilují. Chytrý kartáček je vtáhne do hry a na péči o své zoubky nezapomenou.

Čištění zoubků prostě není pro děti zábava. Musíte je přemlouvat a bez kontroly čištění velmi často odbydou. Péče o zuby a dásně je ale velmi důležitá a děti by se jí měly dobře naučit. Dobrým pomocníkem může být kartáček Philips Sonicare for Kids.

S učením jim samozřejmě musíme pomáhat. "U předškolních dětí je nejjednodušší čištění pomocí malých kroužků se sevřenými zuby u sebe z vnější strany, z vnitřní strany pochopitelně každou čelist zvlášť. Je však důležité dětem zoubky denně dočišťovat, klidně až třeba do deseti -  dvanácti let, protože děti často nemají zcela vyvinutou jemnou motoriku a zuby si samy dokonale nevyčistí," vysvětluje dentální hygienistka Jana Křepelková. Přestože dětem s čištěním pomůžeme, tak je jen obtížně přesvědčíme, aby na dentální hygienu nezapomínaly.

Velkým pomocníkem nemusíme být jenom my, ale i chytrý kartáček. Philips Sonicare for Kids vyřeší všechny problémy: naučí děti správně čistit zoubky a navíc je to bude bavit. A pak jsou tady výhody, které ocení hlavně rodiče. Tento elektrický kartáček pro děti od 3 let využívá šetrnou sonickou technologii, díky které zvládne až 500 stěrů za sekundu. Klinické studie prokázaly, že odstraňuje při správném čištění až o 75 % více plaku v těžko dostupných místech v dětských ústech než manuální kartáček.

Pro děti jsou ale důležitější jiné vlastnosti chytrého kartáčku. Je vybaven technologií Bluetooth, takže se spojí s chytrým telefonem nebo tabletem. Do nich pak stačí stáhnout interaktivní aplikaci, která nejen, že dětem radí, jak si mají správně čistit zuby, ale představí jim i postavičku Sparklyho, která je bude čištěním zoubků provázet. Sparkly je sympatický fialový chlupáč, o kterého se děti starají a s každým čištěním zoubků pro něj sbírají odměny. Děti se tak každý den na čištění těší.

Součástí balení kartáčku Philips Sonicare for Kids je osm vyměnitelných samolepek, s kterými si děti mohou kartáček vyzdobit podle vlastní fantazie. Současně jsou v balení dvě hlavice, standardní pro děti od sedmi let a mini pro děti od tří let.

Více na www.philips.cz/detskykartacek a ve videonávodu k sonickému kartáčku pro děti.

10. 8. 2017

Advertisement
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama