Hitparádě vládne Kryštof před Nohavicou a Bílou

Kultura ČTK Kultura, ČTK
31. 10. 2012 14:35
Deska Inzerát zůstává druhý týden v čele české hitparády
Foto: Kryštof

Praha - Nová deska ostravské skupiny Kryštof s názvem Inzerát zůstává druhý týden v čele české hitparády. Na druhém místě je stejně jako v minulém týdnu nahrávka Tak mě tu máš Jaromíra Nohavici, která vévodila žebříčku dvanáct týdnů, na třetím nové album Lucie Bílé Modi.

Na čtvrtém místě je Karel Plíhal s deskou Vzduchoprázdniny, následuje Karel Gott s převzatými popovými hity Dotek lásky. Na šestém místě je stejně jako minulý týden Tomáš Klus s albem Racek. O tři místa si polepšila Radůza s albem Ocelový město, které je nyní sedmé. Osmé místo patří Nohavicovi, tentokrát s albem Archivy se otevírají ... koncerty 1982 a 1984, devátá je deska Truth About Love zpěvačky Pink, která se tuzemskému publiku v Praze představí 10. května příštího roku. Desítku nejprodávanějších tuzemských desek uzavírá Wabi Daněk s albem Wabi a Ďáblovo stádo.

Do druhé desítky nejprodávanějších alb se z tuzemských interpretů dostali ještě písničkáři Xindl X s albem Láska, Tomáš Klus s alby Cesta do záhu(d)by a Hlavní uzávěr splínu, Kabát s nahrávkou Banditi Di Praga, Pražský výběr s legendární nahrávkou Straka v hrsti (Jubilejní edice 1982 - 2012) a nahrávka Lucie Bílé Duety nabílo.

Ze zahraničních alb se v popředí hitparády objevilo album Adele 21, kapela Kiss s nahrávkou Monster, metaloví Manowar s novinkou Lord of Steel a slovenský rapper Rytmus s albem Fenomén.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

 

Právě se děje

Další zprávy