Okresní přebor druhý týden láká nejvíc diváků

Kultura Kultura
10. 4. 2012 15:14
Okresní přebor je podruhé na prvním místě tuzemské návštěnosti kin
Okresní přebor
Okresní přebor | Foto: Bontonfilm

Praha - Žebříček návštěvnosti tuzemských kin již druhý týden vede česká komedie Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka. Film přes víkend zhlédlo 76 139 diváků, kteří v pokladnách kin nechali 10 milionů 651 tisíc korun.

Na druhém místě je pokračování komedie Prci, prci, prcičky s podtitulem Školní sraz. Film přes víkend zhlédlo téměř 55 tisíc diváků, kteří za vstupenky utratili 5 milionů 797 tisíc korun.

Z druhé na třetí příčku klesla dobrodružná fantasy Hněv Titánů. Propad v návštěvnosti o 41 procent znamenal pro film 18 tisíc diváků za víkend.

3D verze slavného velkofilmu Titanic Jamese Camerona přilákala o víkendu 17 tisíc diváků, za které film utržil 2 milion 777 tisíc korun.

Komedie s Jiřím Mádlem Probudím se včera je na pátém místě s 16 486 diváky. Měsíc pro premiéře film zhlédlo téměř 132 tisíc diváků.

Téměř 60procentní pokles je patrný u dramatu Miláček s Robertem Pattinsonem v hlavní roli. Snímek je na dvanácté příčce s 1536 víkendovými diváky.

O 45 procent poklesla návštěvnost českému dramatu Čtyři slunce režiséra Bohdana Slámy. Snímek je na patnáctém místě a o víkendu jej zhlédlo 1464 diváků.

Poslední tři místa žebříčku obsadil oscarový Umělec, horor Zatímco spíš a poslední je drama Musíme si promluvit o Kevinovi.

 

Právě se děje

Další zprávy