Obrazem: Nejezte blbě! Takhle se hodovalo na Pražském hradě

Obrazem: Nejezte blbě! Takhle se hodovalo na Pražském hradě
Poslední květnový víkend přivítalo hlavní město devátý ročník Prague Food Festivalu, tedy, jak název napovídá, festivalu, kde si návštěvníci mohli dopřát tu nejkvalitnější kuchyni z celého světa.
Místem konání byly Královské zahrady u Pražského hradu.
Stánky zde mělo 26 restaurací, v nichž se mimo jiné vystřídaly i kuchařské hvězdy s michelinskými oceněními.
Kromě toho zde svůj kout měly samozřejmě i farmářské a bio potraviny, které jste si zde pochopitelně mohli rovnou zakoupit.
Foto: Jakub Plíhal
Jakub Plíhal Jakub Plíhal
30. 5. 2015 19:33
Tady Láďu Hrušku rozhodně nehledejte. Hlavní město hostilo festival špičkové kuchyně Prague Food Festival, tentokrát s titulním heslem Nejezte blbě! Jak to tam vypadalo? Podívejte se v naší galerii.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Fotbalový Liberec prodloužil smlouvu s kapitánem Mikulou

Fotbalový Liberec si pojistil služby kapitána Jana Mikuly. Osmadvacetiletý defenzivní univerzál prodloužil se severočeským ligovým klubem smlouvu o další dvě sezony. Slovan o tom informoval na svém webu.

"V Liberci jsem od začátku roku 2017, za tu dobu jsem si zde zvykl a jsem tady spokojený. Je tu dobrý kolektiv a já budu rád dál jeho součástí," uvedl Mikula.

"Miky je součástí Slovanu už pár roků a je dobře, že zůstává. Je to charakterově výborný kluk, který má zkušenosti a je poctivým fotbalistou. Je velmi zodpovědný v defenzivní práci, ale umí i zaútočit. Je také skvělým týmovým hráčem. Jeho další nespornou výhodou je univerzálnost. V defenzivě umí zahrát více postů, když nás tlačí bota při zranění některých hráčů," doplnil liberecký kouč Pavel Hoftych.

Mikula má na kontě 135 ligových startů a čtyři vstřelené branky. Nejvyšší soutěž hrál vedle Liberce také za Slavii Praha a Jihlavu.

Další zprávy