Padouch vydělal i v českých kinech třikrát víc než Depp

Kultura Kultura
9. 7. 2013 9:52
Druhý díl animáku Já, padouch je na prvním místě českého žebříčku
Osamělý jezdec (Johnny Depp a Armie Hammer).
Osamělý jezdec (Johnny Depp a Armie Hammer). | Foto: Falcon

Praha − Animovaná komedie Já, padouch 2 je nejnavštěvovanějším filmem nejen v USA, ale i v Česku. Snímek o víkendu zhlédlo 45 732 diváků, kteří za vstupenky utratili 6 milionů 222 tisíc korun.

Na druhé příčce je Osamělý jezdec. Akční western Gora Verbinského zhlédlo přes víkend 18 480 diváků, za něž film utržil 2 miliony 677 tisíc korun.

Třetí místo obsadila animovaná Univerzita pro příšerky, která byla minulý týden na první pozici. Film o víkendu vidělo 16 094 diváků a utržil 2 miliony 219 tisíc korun. Po třech týdnech snímek zhlédlo přes 132 tisíc diváků.

Světová válka Z zaznamenala pokles v návštěvnosti o více než 60 procent. Nyní je na čtvrté příčce s 11 794 diváky za víkend a tržbou ve výši 1 milionu 850 tisíc korun.

Do top desítky se propracovala pouze jediná premiéra, a to Pěna dní Michela Gondryho. Film si přes víkend nenechalo ujít 2 828 diváků, kteří nechali v pokladnách kin 325 tisíc korun.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na co do kina?

 

Právě se děje

před 5 minutami

Na dálnici D1 havaroval kamion, vozovka byla kvůli vysypaným plechům neprůjezdná

Na dálnici D1 u Ostravy havaroval v noci na úterý kamion, na dálnici se vysypaly balíky plechu. Směr na Prahu byl několik hodin neprůjezdný, náklad bylo potřeba přeložit. Dálnice byla znovu otevřena před 06:00, informovalo Národní dopravní informační centrum.

Nehoda se stala kolem 02:00 na 345. kilometru D1. Kamion narazil do svodidel. Podle policejního webu byly vysypané balíky s plechem asi šest metrů dlouhé.

Řidiči z D1 sjížděli na 349. kilometru u Klimkovic, zpátky se vraceli na 342. kilometru u Bravantic.

Zdroj: ČTK
Další zprávy