Johnny Depp a Osamělý jezdec. Odhalte osmdesátiletou historii

Johnny Depp a Osamělý jezdec. Odhalte osmdesátiletou historii
V očích produkce nástupce Pirátů z Karibiku, jak můžeme pozorovat na masce Johnnyho Deppa. Za filmem ostatně stojí stejný režisér i producent.
Samotná značka Lone Ranger nemá zapotřebí někoho kopírovat, má za sebou přesně osmdesátiletou a velmi barvitou historii.
Hrdinného šerifa s černou škraboškou vymyslel Fran Striker.
Založil ho na legendárním kovbojovi Bassu Reevesovi, který brázdil prérie mezi lety 1838 až 1910.
Foto: MSN
Kultura Kultura
7. 7. 2013 17:27

Osamělý jezdec (Lone Ranger) vstoupil s Johnny Deppem do českých kin. V Americe má námět bohatou historii starou přesně osmdesát let. Prozkoumejte ji!

 

Právě se děje

před 23 minutami

Do španělského autonomního města Ceuty, jež leží na africkém kontinentě, v pondělí nelegálně vstoupilo nejméně 2700 lidí a mezi nimi stovky nezletilců

Španělské úřady uvedly, že se jedná o druhý početnější příchod migrantů za poslední měsíc. Na konci dubna do Ceuty doplavalo z Maroka přes 150 lidí. Občas se migranti, hlavně ve větších skupinách, snaží překonat pevninskou přísně hlídanou hranici. Na její zhruba osmikilometrové délce stojí také deset metrů vysoký plot. Dnešní hojnější přeplavání hranice, které začalo od ranních hodin, podle policie usnadnil také nízký příliv. Kapacity pro přijetí migrantů ve městě jsou v současnosti přeplněné, uvedla stanice RTVE.

Zdroj: ČTK
Další zprávy