Johnny Depp a Osamělý jezdec. Odhalte osmdesátiletou historii

Johnny Depp a Osamělý jezdec. Odhalte osmdesátiletou historii
V očích produkce nástupce Pirátů z Karibiku, jak můžeme pozorovat na masce Johnnyho Deppa. Za filmem ostatně stojí stejný režisér i producent.
Samotná značka Lone Ranger nemá zapotřebí někoho kopírovat, má za sebou přesně osmdesátiletou a velmi barvitou historii.
Hrdinného šerifa s černou škraboškou vymyslel Fran Striker.
Založil ho na legendárním kovbojovi Bassu Reevesovi, který brázdil prérie mezi lety 1838 až 1910.
Foto: MSN
Kultura Kultura
7. 7. 2013 17:27

Osamělý jezdec (Lone Ranger) vstoupil s Johnny Deppem do českých kin. V Americe má námět bohatou historii starou přesně osmdesát let. Prozkoumejte ji!

 

Právě se děje

před 5 minutami

Korea a KLDR znovu obnovily přerušené "horké linky"

Soul a Pchjongjang obnovily "horké linky", přerušené před rokem. Oznámily to dnes tiskové agentury s odvoláním na komuniké z kanceláře jihokorejského prezidenta Mun Če-ina. Obnovení komunikačních kanálů od dnešního rána ohlásila také Severní Korea.

Severní Korea loni v červnu veškeré oficiální vojenské a politické komunikační kanály přerušila, což vysvětlila jako reakci na činnost jihokorejských aktivistů, kteří na sever posílali letáky kritizující severokorejského vůdce Kim Čong-una za porušování lidských práv a za jaderný zbrojní program.

Pchjongjang tehdy oznámil, že se svým jižním sousedem přeruší komunikační spojení, a následně zničil styčný úřad obou korejských států v pohraničním městě Kesong na území KLDR. Ten byl ustanoven před třemi lety a byl považován za první krok ke zřízení velvyslanectví a k těsnější spolupráci obou korejských států.

Zdroj: ČTK
Další zprávy