Vyhrajte vstupenky na Sváteční pop v Arše!

Kultura Kultura
20. 5. 2013 14:06
Nabízíme tři dvojice vstupenek zdarma do Divadla Archa
Foto: Divadlo Archa

Soutěž - Vyhrajte s deníkem Aktuálně.cz třikrát dvě vstupenky na Sváteční pop - Audio bio graf v pražském Divadle Archa. Představení se uskuteční 22. května od 20 hodin.

Soutěžit lze do 21. května do 11 hodin. Výherce budeme informovat mailem. Vstupenky budou mít připravené na jméno v pokladně Divadla Archa.

Sváteční pop je propojení hyperaktivních výtvarníků a hudebníků Petra Nikla, Milana Caise a Jiřiho Hradila, kteří našli společnou performanční řeč, na hranici poetiky kabaretu, ambientu, soliterního pisničkářství a úderné tancovačky. To vše v hávu ryzí audiovizuálni improvizace a přímé souhry vizuálních her s hudebními.

„Čeští Residents s identitou" čerpají z bohaté zkušenosti svých četných hudebních a výtvarných projektů a v tomto společném cedí to nejlepší.

Sváteční pop vystoupí v sestavě: Petr Nikl - zpěv, loutna, vizual, Milan Cais - zpěv, bicí, překvapení, Jiří Hradil - klávesové nástroje, VJ Clad - live VJ-ing doteková deska.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

 

Právě se děje

před 1 hodinou

"Chcete, aby tu vládl Putin?" V Minsku protestují stovky lidí proti integraci země s Ruskem

O plánech na "prohloubení integrace" země s Ruskem mají v sobotu v černomořském letovisku Soči jednat prezidenti obou zemí Alexandr Lukašenko a Vladimir Putin. Agentura AP odhadla počet demonstrantů na více než 1000, nezávislý server Tut.by se dopočítal 730 účastníků.

Demonstranti se po poledni pokusili proniknout na schodiště Paláce republiky, ale policisté v uniformách i civilu jim v tom zabránili. Jinak pořádkové síly nezasáhly, přestože akce nebyla povolená.

"Chcete, aby tu vládl Putin?" ptal se do megafonu opoziční aktivista Pavel Severinec a dav odpovídal "Ne!". "Takovou integraci nemám zapotřebí," vykřikovala žena, držící plakát s přeškrtnutou ruskou vlajkou. Na výzvy policie k rozchodu odpovídali demonstranti voláním "Ať žije Bělorusko!", vylíčil server. Demonstranti mají v plánu vydržet až do soumraku a v neděli v protestu pokračovat.

Zdroj: ČTK
Další zprávy