Začalo natáčení filmu Rocky 6

Irena Hejdová
24. 12. 2005 10:00
Los Angeles - Na začátku prosince začalo natáčení šestého dílu slavné série o filadelfském boxerovi.

V novém pokračování je Rocky majitelem restaurace a vdovcem, který samotě stáří čelí návratem do ringu. Rockyho 6 režíruje sám představitel titulního hrdiny Sylvester Stallone, kterému se tato látka stala osudovou: první - dle mnohých dosud nepřekonaný - díl série ho proslavil. Stallone nejen napsal všechny dosavadní díly, ale druhý, třetí a čtvrtý díl i režíroval, stejně jako chystaný díl šestý. Film by měl do kin vstoupit v únoru 2007, fanoušci zatím mohou sledovat blog Sylvestra Stallona o jeho přípravě.

Stallonův zatím poněkud obsahově chudý blog najdete ZDE.

Dosavadních pět dílů série Rocky utržilo jen v USA 495 milionů dolarů přes klesající úroveň dalších a dalších pokračování. První Rocky vznikl v roce 1976, ode dneška jej tedy dělí 30 let. Zatím poslední pátý díl byl uveden do kin v roce 1990. Pro šedesátiletého Stallona je chystaný šestý díl nejen velkým návratem k jeho oblíbené postavě, ale i pokusem dokázat sobě i svým fanouškům, že starý se ještě rozhodně necítí.

 

Právě se děje

před 6 hodinami

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden dnes získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech AFL-CIO. Centrála navíc slíbila, že se zasadí o to, aby současný prezident Donald Trump nebyl znovu zvolen do funkce v listopadových volbách, napsala agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy