Roger Waters, vůdčí člen kapely Pink Floyd, přidal pro velký zájem další koncert v Praze

Kultura Kultura
17. 10. 2017 11:33
Britský zpěvák a skladatel Roger Waters, vůdčí člen Pink Floyd, přidal pro velký zájem další pražský koncert. Waters zahraje v rámci turné Us + Them koncem dubna v O2 aréně hity rockové kapely Pink Floyd i písně ze své poslední sólové desky Is This the Life We Really Want?. Zpěvák se nechal slyšet, že koncertní show budou velkolepá. Legendární živá vystoupení Rogera Waterse jsou proslulá - jsou hlubokým zážitkem pro všechny smysly se špičkovou a nejmodernější vizuální produkcí a úchvatným kvadrofonním zvukem. Lístky na přidaný koncert 28. dubna se začnou prodávat 18. října od 9 hodin.
Roger Waters, britský zpěvák a skladatel.
Roger Waters, britský zpěvák a skladatel. | Foto: Kate Izor
 

Právě se děje

před 3 hodinami

Praha chce automatizovat vjezd a placení na parkovištích P+R

Vedení hlavního města chce zautomatizovat vjezd, výjezd a placení na záchytných parkovištích P+R. Řidiči se zaregistrují prostřednictvím aplikace Moje Praha a nový systém bude snímat registrační značku vozu a následně vyřídí i platbu. ČTK to v rozhovoru řekl primátor Zdeněk Hřib (Piráti). Systém nyní město testuje v Letňanech. Řidiči zde ale zatím musí platbu vyřešit v aplikaci. Praha má dlouhodobě potíže s počtem míst na P+R a chystá jejich vybudování na dalších místech.

"Cílem je zmenšit fronty. Je spočítáno, že za standardních podmínek trvá výjezd v současné době 18 sekund. Ten se zkrátí na 14 sekund, což se možná nezdá, ale v praxi to bude významné," řekl Hřib.

Zdroj: ČTK
Další zprávy