Obrazem: Rolling Stones jsou optimisté. Otevřeli obchod v Londýně, prodávají i roušky

Obrazem: Rolling Stones jsou optimisté. Otevřeli obchod v Londýně, prodávají i roušky
Dvoupatrový obchod nazvaný Rolling Stones No. 9 Carnaby prodává trička nebo bundy, desky i upomínkové předměty jako klíčeny, trsátka, lahve na vodu či roušky s logem kapely.
Uvnitř návštěvníci najdou videostěnu promítající film o kapele, dále zvukovou instalaci založenou na slavné písni Paint it Black z 60. let minulého století nebo obří logo sestavy s typickými rty a vyplazeným jazykem.
Podle britského deníku Guardian obchod prodává například křišťálovou karafu s logem Rolling Stones za 535 liber, což je v přepočtu téměř 16 tisíc korun...
... bundu bomber za 110 liber, to znamená 3200 korun...
Foto: ČTK/AP
Reuters Kultura Reuters, Kultura
10. 9. 2020 15:08
Britská kapela Rolling Stones na londýnské ulici Carnaby Street otevřela svůj první kamenný obchod. Učinila tak v době, kdy přitom kvůli pandemii koronaviru výrazně klesl počet turistů v centru anglické metropole. Prohlédněte si fotogalerii.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 12 minutami

Trump po čtyřech letech opustil Bílý dům. Tolik jsme toho dokázali, řekl před odletem na Floridu

Končící americký prezident Donald Trump po čtyřech letech ve funkci krátce po 08:00 místního času (14:00 středoevropského času) opustil Bílý dům, do kterého se nastěhuje jako nová hlava státu Joe Biden. Do vrtulníku Trumpa doprovodila jeho manželka Melania a prezident před nástupem krátce promluvil k přítomným novinářům. Jeho funkční období skončí v poledne místního času (18:00 SEČ).

Byly to neuvěřitelné čtyři roky, tolik jsme toho dokázali, řekl před odletem z Washingtonu. Dodal, že jeho vláda nebyla běžnou administrativou.

Následně v prezidentském speciálu Air Force One odletí na Floridu. První chvíle v pozici exprezidenta podle všeho stráví ve své rezidenci Mar-a-Lago ve West Palm Beach.

Zdroj: ČTK
Další zprávy