Koncert kanadské zpěvačky Alanis Morissette, který se uskuteční 12. srpna v pražském Kongresovém centru, je již dva měsíce v podstatě vyprodaný, oznámili dnes pořadatelé. Posledních čtyřicet vstupenek z nevyzvednutých rezervací v síti Ticketpro bude do prodeje uvolněno tento pátek, sdělil Jaroslav Hainzel z agentury 10:15 Management, která koncert pořádá.
Do české metropole přijede Alanis Morissette představit skladby z nového alba nazvaného Flavors of Entaglement, které vydala počátkem června. Jde o její první samostatné vystoupení v Česku, předtím zde zpívala v roce 1999 na pražském festivalu E. T. Jam.
Alanis Morissette se v Praze zastaví během svého evropského turné, které zahájila v červnu. Na podzim bude její koncertní série pokračovat v USA.
Třiatřicetiletá zpěvačka, textařka, skladatelka a hudební producentka pochází z Ottawy. Na kontě má již sedm prestižních cen Grammy; jejích alb se dosud prodalo přes 40 milionů. Písně Alanis Morissette zněly také v několika filmech. Zpěvačka se také věnuje projektům zaměřeným na charitu a ochranu životního prostředí.