reklama
 
 

Trailery: Wolverine, Velký Gatsby a prezident J. Foxx

28. 3. 2013 18:36
Podívejte se na ukázky z Wolverina, Velkého Gatsbyho, Vehicle 19 a Útoku na Bílý dům

Trailery - Očekávaný trailer k Wolverinovi nabízí akci, ale i temnou atmosféru. Mutanta známého se ságy X-Men opět hraje Hugh Jackman a režíruje James Mangold (Walk the Line, 3:10 Vlak do Yumy). Film je natočený podle komiksů vydavatelství Marvel a vypráví o Wolverinovi v současném Japonsku, kde se střetne se svou nemesis. Do českých kin dorazí muž s adamantiovými drápy 25. července.

 

Velký Gatsby se blíží

Podívejte se na dva nové televizní spoty k Velkému Gatsbymu. Film podle stejnojmenné předlohy známého spisovatele F. Scotta Fitzeralda režíruje Baz Luhrmann (Romeo a Julie, Moulin Rouge, Austrálie).

Jaye Gatsbyho hraje Leonardo DiCaprio (Počátek, Nespoutaný Django), jeho lásku Daisy ztvární Carrey Mulligan (Stud, Drive). Do českých kin film dorazí 16. května. Ukázky dávají tušit, že jde o vizuálně velkolepé a ambiciózní dílo.

 

Bílý dům v plamenech

Máme tady první trailer na nový velkofilm Rolanda Emmericha (Den poté, 2012, Anonym) s názvem Útok na Bílý dům (White House Down). Akční drama bude mít v Česku premiéru 18. července.

V hlavních rolích uvidíme Channinga Tatuma (John Cole) a Jamieho Foxxe (prezident James Sawyer). Policista Cole je v Bílém domě na prohlídce se svou dcerou. Neváhá však chránit prezidenta, když ho náhle ohrožuje skupina těžce vyzbrojených útočníků. Trailer se skládá z útržkovitých záběrů na napadený Bílý dům, které jsou prokládány dramatickými mezititulky o zkáze a chybách lidstva.

 

Paul Walker ujíždí před policií

Další trailer k americkému thrilleru Vehicle 19 nabízí zběsilé honičky v autech a velkou porci akční zábavy. Hlavní postavu hraje Paul Walker (série Rychle a zběsile), který nevědomky nasedne do špatného auta z půjčovny a zaplete se do problémů s místní zkorumpovanou policií. Film režíruje Mukunda Michael Dewil a jde o jeho druhý snímek. Česká premiéra zatím nebyla stanovena.

autor: MD | 28. 3. 2013 18:36

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama