VIDEO Nymfomanka láká na tatínkovo oblíbené místo!

Kultura Kultura
2. 9. 2013 9:38
Podívejte se na tři sexuálně dráždivé ukázky z očekávaného snímku Larse von Triera
Uma Thurman v Nymfomance.
Uma Thurman v Nymfomance. | Foto: Aktuálně.cz

Video - Lars von Trier a jeho štáb pečlivě dávkují sexuálně dráždivé klipy k opulentnímu představení Nymfomanky, které se odehraje letos o Vánocích, 25. prosince.

Zatím diváci dostali tři krátké upoutávky. Zatím poslední má název Paní H a její hrdinkou je Uma Thurman, která láká: "Pojďme se podívat na tatínkovo oblíbené místo!"

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

I první dvě ukázky diváky připravují na velmi erotický příběh skryté touhy Nymfomanky, kterou si zahrála Charlotte Gainsbourg, Trierova herečka už v Antikristovi, od dětství až do 50 let.

Lars von Trier právě film dokončuje, takže se postupně určitě dočkáme dalších a dalších ukázek z pečlivě dávkované a poněkud tajemné kampaně.

Dánský režisér už před nedávnem prozradil, že příběh života ženy jménem Joe odvypráví v osmi kapitolách. Máme se tedy ještě na co těšit...

1. The Complete Angler
2. Jerome
3. Mrs. H

4. Delirium
5. The Little Organ School
6. The Eastern & Western Church (The Silent Duck)
7. The Mirror
8. The Gun

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

Ve filmu budou kromě Umy Thurman a Charlotte Gainsbourg účinkovat například Stellan Skarsgård, Willem Dafoe, Shia LaBeouf, Christian Slater.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

před 20 minutami

V Broumově hořela kotelna v průmyslovém areálu, škoda je 15 milionů korun

V areálu firmy Veba v Broumově na Náchodsku v úterý večer hořela kotelna na topný olej. Škodu vyšetřovatel předběžně stanovil na 15 milionů korun, upřesňovat se bude stejně jako příčina požáru ve středu dopoledne. Na webu hasičů Královéhradeckého kraje to uvedl jejich mluvčí Ondřej Sezima.

O požáru v areálu v broumovské části Olivětín hasiči dostali zprávu po 19:00. Hořela kotelna přistavená k výrobní hale. "V kotelně se nacházela nejenom technologie, ale také velké množství topného oleje," uvedl mluvčí. Hasiči zasahovali v dýchacích přístrojích s použitím vody a hasební pěny, aby před ohněm uchránili výrobní stroje v přilehlé hale, kde navíc byly další hořlaviny.

"V pozdních večerních hodinách se jim podařilo požár dostat zcela pod kontrolu. Při zásahu nebyl nikdo zraněn," uvedl Sezima. Zaměstnanci budovu včas opustili. Škodu oheň způsobil na vnitřním vybavení kotelny, silně zakouřené byly prostory v nadzemním podlaží přilehlé budovy, které slouží jako šatny a sociální zázemí pro zaměstnance.

Zdroj: ČTK
před 22 minutami

USA zablokovaly přístup k desítkám zpravodajských serverů kvůli dezinformacím z Íránu

Americké ministerstvo spravedlnosti se zmocnilo zhruba 30 webových stránek, z nichž řada byla spojena s dezinformačními aktivitami Íránu. Podle agentury Reuters to uvedl nejmenovaný americký vládní činitel. Íránská státní agentura IRNA předtím oznámila, že Spojené státy zablokovaly přístup na několik zpravodajských serverů napojených na íránský stát, napsala agentura AFP.

Na stránkách se místo tradičního obsahu objevila zpráva, že se serveru zmocnily americké úřady, doplněná pečetí Federálního úřadu pro vyšetřování (FBI) a ministerstva obchodu. Mezi zasažené servery patří například Al-Alam, který poskytuje informace v arabštině, anglická mutace webu íránské státní televize PressTV, či server Al-Masíra, který patří jemenským povstalcům z řad Húsíů podporovaným Íránem. Výpadek postihl i několik dalších webů.

Podle agentury AP, která se rovněž odvolává na zdroj z americké vlády, je krok USA součástí rozsáhlejšího zákroku proti íránským médiím v době vyhrocených vztahů s Teheránem.

Zdroj: ČTK
Další zprávy