Sexuální scény v Trierově Nymfomance natočí dubléři

Kultura Kultura
23. 5. 2013 9:46
V erotických scénách budou náhradníci hvězd snímáni od pasu dolů
Charlotte Gainsbourg a Lars von Trier
Charlotte Gainsbourg a Lars von Trier | Foto: Reuters

Praha – Očekávaný dvoudílný snímek Nymfomanka od dánského režiséra Larse Von Triera je sice hvězdně obsazen, ale zúčastněné hvězdy se nebudou podílet na choulostivých scénách filmu. Herci jako Charlotte Gainsbourg, Uma Thurman, Shia LeBeouf, Stellan Skarsgård nebo Christian Slater budou v erotických momentech zastupováni dvojníky snímanými od pasu dolů. Záběr bude potom složen dohromady na počítači.

Připomínáme, že na začátku filmu najde Seligman (Skarsgård) zbitou Jeo (Gainsbourg) a vezme jí k sobě domů. První část filmu bude líčit mládí a počínající sexuální život této ženy, ve druhém se dostaneme do její dospělosti. Kromě rozdělení na dva filmy budou existovat i dvě verze příběhu podle množství erotických detailů a tudíž přístupnosti.

Foto: Reuters

Režisér v současnosti odmítá poskytovat rozhovory po svém fiasku s nacistickým žertíkem na minulém festivalu v Cannes. Producentka Louse Vesth doufá, že své předsevzetí v případě Nymfomanky nakonec poruší. 
  
„Lars do tohole dal všechno,“ prohlásila pro server The Hollywood Reporter. „Je to o náboženství, o Bohu, o filosofii… S tímhle filmem je toho tolik, o čem se dá mluvit. Doufám, že si to rozmyslí a opět poskytne interview.“  

Von Trierův nový film měl mít premiéru původně na letošním festivalu v Cannes, ale právě kvůli technickým obtížím jej nebylo možno zatím dokončit. Poprvé se proto objeví až na Vánoce v Kodani. 

 

Právě se děje

Aktualizováno před 2 hodinami

Porota shledala expolicistu Chauvina vinným ve všech třech bodech žaloby v případě vraždy a zabití Afroameričana Floyda. Verdikt přečetl soudce

Floyd zemřel loni v květnu poté, co mu běloch Chauvin devět a půl minuty klečel na krku, i když si Floyd stěžoval, že nemůže dýchat. Případ vyvolal celosvětové protesty proti rasismu, násilí a debatu o rasismu a postupech policie v USA.

Zdroj: ČTK
před 4 hodinami

Ukrajinský prezident Zelenskyj vyzval ruského prezidenta Putina, aby přijel na východní Ukrajinu a projednal s ním snížení napětí

Zdroj: ČTK
Další zprávy