reklama
 
 

Video: Kick-Ass dokazuje, že napodruhé neztratil grády

21. 7. 2013 13:20
Podívejte se na ukázku z filmu Kick-Ass 2

Video - Nezvyklou audiovizuální sdílnost předvedla na Comic Conu dvojka Kick-Ass, která v době, kdy si kinaři stěžují na příliš dlouhé upoutávky, dopřává alespoň internetovým fanouškům rovnou prodloužený čtyřminutový a nezletilým nepřístupný trailer rozšiřující dříve nabídnuté záběry o několik novinek.

Režisér Jeff Wadlow (Nikdy to nevzdávej) ví, že důvěru nezíská zadarmo. Neúčast otce filmové verze Kick-Ass Matthew Vaughna (X-Men: první třída) zklamala mnoho diváků a někteří mluví o pokračování finančně sice tak-tak úspěšné, ale již téměř kultovní jedničky jako o předem prohraném boji.

Není divu, že se tvůrci snaží dokázat, že nekorektní hrdina pod novým vedením ani zdaleka neztratil grády. V tomto ohledu asi nepřehání. Jim Carrey, který ztvárňuje jednoho ze samozvaných hrdinů, se po dokončení od snímku právě kvůli nadměrnému násilí distancoval.

Konkrétně kvůli používání střelných zbraní, proti nimž se dlouhodobě angažuje (jeho postava proto používá pouze zbraně na blízko). Spekuluje se, zda jde o Carreyho skutečné rozhořčení, nebo domluvenou součást reklamní kampaně. Podobné divadlo by pro slavného komika nebylo novinkou.

Kromě Carreyho se vrátí Aaron Taylor-Johnson, Chloë Moretz i Christopher Mintz-Plasse. Kick-Ass 2 dorazí do českých kin již 22. srpna.

autor: Kultura | 21. 7. 2013 13:20

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama