Video: Kick-Ass dokazuje, že napodruhé neztratil grády

Kultura Kultura
21. 7. 2013 13:20
Podívejte se na ukázku z filmu Kick-Ass 2
Foto: Aktuálně.cz

Video - Nezvyklou audiovizuální sdílnost předvedla na Comic Conu dvojka Kick-Ass, která v době, kdy si kinaři stěžují na příliš dlouhé upoutávky, dopřává alespoň internetovým fanouškům rovnou prodloužený čtyřminutový a nezletilým nepřístupný trailer rozšiřující dříve nabídnuté záběry o několik novinek.

Režisér Jeff Wadlow (Nikdy to nevzdávej) ví, že důvěru nezíská zadarmo. Neúčast otce filmové verze Kick-Ass Matthew Vaughna (X-Men: první třída) zklamala mnoho diváků a někteří mluví o pokračování finančně sice tak-tak úspěšné, ale již téměř kultovní jedničky jako o předem prohraném boji.

Foto: Aktuálně.cz

Není divu, že se tvůrci snaží dokázat, že nekorektní hrdina pod novým vedením ani zdaleka neztratil grády. V tomto ohledu asi nepřehání. Jim Carrey, který ztvárňuje jednoho ze samozvaných hrdinů, se po dokončení od snímku právě kvůli nadměrnému násilí distancoval.

Konkrétně kvůli používání střelných zbraní, proti nimž se dlouhodobě angažuje (jeho postava proto používá pouze zbraně na blízko). Spekuluje se, zda jde o Carreyho skutečné rozhořčení, nebo domluvenou součást reklamní kampaně. Podobné divadlo by pro slavného komika nebylo novinkou.

Kromě Carreyho se vrátí Aaron Taylor-Johnson, Chloë Moretz i Christopher Mintz-Plasse. Kick-Ass 2 dorazí do českých kin již 22. srpna.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

před 39 minutami

Čeští snowboardisté skončili na MS v kvalifikaci obřího slalomu

Boje o medaile v paralelním obřím slalomu budou na mistrovství světa v Rogle bez českých snowboardistů. Po odstoupení největší naděje Ester Ledecké, která start na šampionátu na poslední chvíli vzdala kvůli nespecifikovaným zdravotním problémům, nikdo z dalších reprezentantů neprošel ve Slovinsku kvalifikací.

Juniorky Klára Šonková a Adéla Keclíková skončily hned po první jízdě a obsadily 35. respektive 43. místo. Do druhého kola neprošli mezi muži ani Adam Počinek (43.) a Viktor Brůžek (46.).

Nejrychlejší čas mezi ženami v kvalifikaci zajela vítězka Světového poháru Ramona Hofmeisterová z Německa, mužům kraloval Rus Igor Slujev. Vyřazovací jízdy začnou ve Slovinsku ve 14:00.

Další zprávy