Kdo bude hrát ve Star Wars? Hledají se Lukovi potomci

Kultura Kultura
20. 6. 2013 16:58
Na veřejnost pronikly popisy nových postav Star Wars
Princezna Leila ve vězení
Princezna Leila ve vězení | Foto: Aktuálně.cz

Praha - Server Bleeding Cool zveřejnil seznam castingových výzev, které podle něj mají popisovat sedm hlavních postav dalšího dílu sci-fi eposu z předaleké galaxie - Star Wars: Epizody VII.

Režisér J.J. Abrams má film začít natáčet příští rok a dovést jej k premiéře v létě 2015. Kromě účasti hlavní trojice původní trilogie (Mark Hamill, Carrie Fischer a Harrison Ford) padly  v minulosti zmínky o roli pro Chlöe Moretz (Kick Ass, Hugo a jeho velký objev) a Johna Nobla známého například díky Denethorovi v trilogii Pán prstenů.

Oficiálně však představitele nové generace hrdinů zatím nikdo nepotvrdil, ale pokud máme věřit informacím webové stránky, zatím bezejmenné postavy mají přibližně vypadat takto:      

Ani ne dvacetiletá žena, nezávislá, s dobrým smyslem pro humor, v dobré kondici.

Mladý muž přes dvacet let, vtipný, chytrý a fit, ale ne tradičně atraktivní.

Muž v necelých třiceti letech, fit, přitažlivý a sebevědomý.

Muž přes sedmdesát  let starý, důrazně dávající najevo své názory a drsně vystupující, nemusí být zrovna ve fyzické formě.

Druhá mladá žena, také míň jak dvacet let, drsná, chytrá a fit.

Muž kolem čtyřiceti, v dobré kondici, vojenský typ.

Muž přes třicet, intelektuál. Očividně nemusí být fit.      

Fanoušci Star Wars se již teď pustili do spekulací, podle nichž by mladší z předpokládaného ansámblu měli být potomky buď Luka Skywalkera, nebo jeho sestry princezny Leiy a pašeráka Hana Sola. Není tomu dlouho, co se na internetu objevila zpráva, podle níž se děj Epizody VII měl soustředit na knižní dvojčata Solovi - Jacena a Jainu. Vzhledem však k tomu, že popisovaný děj byl kopií zápletky série Legacy of the Force, nešlo těmto „novinkám" příliš věřit. 

Film bude produkován ve Velké Británii. Koncem roku 2014 se v televizním vysílání kanálů společnosti Disney objeví nový animovaný seriál - Star Wars: Rebels odehrávající se mezi Epizodami III a IV. 

 

Právě se děje

Další zprávy