Tarantinův Nespoutaný Django: druhý trailer je akční

Kultura Kultura
12. 10. 2012 7:22
Podívejte se na ukázku z Tarantinova filmu
Foto: Aktuálně.cz

Praha - Očekávaný film Nespoutaný Django (Django Unchained) režiséra Quentina Tarantina (Kill Bill, Hanebný pancharti), v němž hrají Jamie Foxx (Miami Vice, Ctihodný občan), Christoph Waltz (Voda pro slony, Bůh masakru), Lenardo DiCaprio (Prokletý ostrov, Počátek) a další hvězdy, má druhý trailer.

Ten nabízí více akce a mnoho nových záběrů. Velkého ohlasu na internetu dosáhla scéna, v níž má repliku známý komediální herec Jonah Hill. Někteří trailer považují za plný spoilerů a pokud si nechcete kazit překvapení, videu se vyhněte, protože opravdu vyzrazuje vyvrcholení některých scén a obsahuje několik humorných slovních přestřelek. Jak se režisérovi film povedl, můžete posoudit od 17. ledna 2013.

Film vypráví o osvobozeném otroku Djangovi (Foxx), který začne pracovat pro lovce odměn Schultze (Waltz), protože mu slíbí, že mu pomůže osvobodit jeho ženu. Tu vlastní bohatý majitel plantáží Calvin (DiCaprio) a nehodlá se jí vzdát.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

před 39 minutami

Čeští snowboardisté skončili na MS v kvalifikaci obřího slalomu

Boje o medaile v paralelním obřím slalomu budou na mistrovství světa v Rogle bez českých snowboardistů. Po odstoupení největší naděje Ester Ledecké, která start na šampionátu na poslední chvíli vzdala kvůli nespecifikovaným zdravotním problémům, nikdo z dalších reprezentantů neprošel ve Slovinsku kvalifikací.

Juniorky Klára Šonková a Adéla Keclíková skončily hned po první jízdě a obsadily 35. respektive 43. místo. Do druhého kola neprošli mezi muži ani Adam Počinek (43.) a Viktor Brůžek (46.).

Nejrychlejší čas mezi ženami v kvalifikaci zajela vítězka Světového poháru Ramona Hofmeisterová z Německa, mužům kraloval Rus Igor Slujev. Vyřazovací jízdy začnou ve Slovinsku ve 14:00.

Další zprávy