Tarantinův Nespoutaný Django: druhý trailer je akční

Kultura Kultura
12. 10. 2012 7:22
Podívejte se na ukázku z Tarantinova filmu
Foto: Aktuálně.cz

Praha - Očekávaný film Nespoutaný Django (Django Unchained) režiséra Quentina Tarantina (Kill Bill, Hanebný pancharti), v němž hrají Jamie Foxx (Miami Vice, Ctihodný občan), Christoph Waltz (Voda pro slony, Bůh masakru), Lenardo DiCaprio (Prokletý ostrov, Počátek) a další hvězdy, má druhý trailer.

Ten nabízí více akce a mnoho nových záběrů. Velkého ohlasu na internetu dosáhla scéna, v níž má repliku známý komediální herec Jonah Hill. Někteří trailer považují za plný spoilerů a pokud si nechcete kazit překvapení, videu se vyhněte, protože opravdu vyzrazuje vyvrcholení některých scén a obsahuje několik humorných slovních přestřelek. Jak se režisérovi film povedl, můžete posoudit od 17. ledna 2013.

Film vypráví o osvobozeném otroku Djangovi (Foxx), který začne pracovat pro lovce odměn Schultze (Waltz), protože mu slíbí, že mu pomůže osvobodit jeho ženu. Tu vlastní bohatý majitel plantáží Calvin (DiCaprio) a nehodlá se jí vzdát.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

před 1 hodinou

USA mají možná druhý případ koronaviru, Japonsko už jej potvrdilo

U texaského studenta, který navštívil čínské velkoměsto Wu-chan, je podezření na napadení novým koronavirem. Pokud se podezření potvrdí, půjde od druhý případ napadení virem způsobujícím zápal plic ve Spojených státech. Druhý potvrzený případ hlásí podle agentury Kjódó Japonsko.

Univerzitní student je v Texasu léčen s onemocněním dýchacích cest a je izolován doma. Zároveň jsou u něj prováděny testy na nově objevený koronavirus, který už v Číně zabil 18 lidí, z toho 17 ve Wu-chanu, který je ohniskem epidemie. První případ nákazy v USA byl oznámen ve středu ve státě Washington.

Japonské ministerstvo zdravotnictví mezitím potvrdilo druhý případ nákazy. Jde o čtyřicátníka, který v neděli do Japonska přicestoval z Wu-chanu. Nyní je muž hospitalizován.

Zdroj: ČTK
Aktualizováno před 1 hodinou

Kvůli pádu muže do kolejiště večer nejelo metro na části linky B

Téměř čtyři hodiny nejezdilo ve čtvrtek večer metro mezi stanicemi Smíchovské nádraží a Florenc na lince B. Kolem 19:30 spadl ve stanici Anděl do kolejiště člověk, provoz se podařilo obnovit až necelou hodinu před půlnocí, vyplývá z informací na webu pražského dopravního podniku. Asi čtyřicetiletý muž srážku se soupravou metra nepřežil. Lidé v daném úseku museli na tramvaj, jít pěšky nebo využít jinou linku metra. Na místě zasahovali záchranáři, hasiči pražského dopravního podniku a policisté.

"Bohužel i přes rychlý zásah naší posádky utrpěl muž ve věku zhruba 40 let zranění neslučitelná se životem, na místě zemřel," řekla ČTK mluvčí pražské záchranné služby Jana Poštová.

Metro jezdilo bez omezení v úseku Zličín - Smíchovské nádraží a Florenc - Černý Most, v centrální části linky B byl provoz zastaven. Náhradní autobusy dopravce nezavedl, lidem doporučil využít tramvaje, hlavně linky 3 a 5, či přestup z tramvají na linku metra C.

Zdroj: ČTK
Další zprávy