Prcičky dotahují v kinech Pepíka Hnátka a jeho mančaft

Kultura Kultura
17. 4. 2012 15:00
Okresní přebor už třetí týden vede tuzemských žebříček návštěvnosti kin
Okresní přebor stále diváky táhne
Okresní přebor stále diváky táhne | Foto: Bontonfilm

Praha - Již třetí týden vede žebříček návštěvnosti tuzemských kin komedie Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka. Film o víkendu zhlédlo 32 800 diváků, což je však o více než polovině méně v porovnání s minulým víkendem.

Český snímek dotahuje americká komedie Prci, prci, prcičky: Školní sraz, která o víkendu přitáhla 28 tisíc diváků, jež nechali v kinech 3 miliony 819 tisíc korun.

Znovu uvedený velkofilm Titanic ve formátu 3D zhlédlo druhý víkend od premiéry 11 753 diváků, za něž film utržil 2 miliony 62 tisíc korun.

Z třetí na páté místo klesla fantasy Hněv Titánů. Snímek o víkendu zhlédlo 9301 diváků, ktřeí v pokladnách kin nechali jeden milion 626 tisíc korun.

Premiérově nasazené rodinné drama Koupili jsme ZOO se dostalo na desátou příčku s 2549 diváky za víkend.

Další premiérový film, který se do žebříku dostal, je dánské historické drama Královská aféra. Snímek je na šestnáctém místě s 1601 diváky.

Pokles návštěvnosti o více než 70 procent zaznamenalo drama Miláček s Robertem Pattinsonem v hlavní roli. Film je na dvacátém místě a o víkendu jej zhlédlo pouze 517 diváků.

 

Právě se děje

před 28 minutami

Schalke se dočkalo druhé výhry v sezoně

Beznadějně poslední fotbalisté Schalke se dočkali v německé lize druhého vítězství v sezoně. Celek z Gelsenkirchernu zdolal v 28. kole Augsburg 1:0. Na šestnácté místo, které znamená účast v baráži, ale ještě ztrácí propastných 12 bodů. Mohuč má navíc podvečerní zápas v Kolíně nad Rýnem k dobru.

První výhru po 12 kolech vystřelil Schalke už ve čtvrté minutě Suat Serdar, který gólem oslavil dnešní 24. narozeniny. Čeští hráči Augsburgu, brankář Tomáš Koubek a stoper Marek Suchý, strávili celý zápas na lavičce.

Další zprávy