Lady Gaga oznámila název třetího alba

Kultura Kultura
6. 8. 2012 15:25
Slavná zpěvačka se brzy ukáže také ve filmu Machete Kills
Foto: Aktuálně.cz

Praha - Šestadvacetiletá Lady Gaga během víkendu potvrdila na Twitteru, že její třetí studiové album se bude jmenovat Artpop. Minulý týden se objevila na veřejnosti s tímto názvem vytetovaným na svém předloktí.

V tweetu zdůraznila: „Ujistěte se, že až budete psát o mém novém albu/projektu Artpop, že to máte napsané velkými písmeny. Na detailech záleží." Předchozí studiová alba Lady Gagy nesly tituly The Fame a Born This Way.

Americká zpěvačka zároveň nedávno prozradila, že se v roce 2013 objeví poprvé ve filmu. Konkrétně půjde o Machete Kills, dílo  režiséra Roberta Rodrigueze a sequel k akčnímu thrilleru/komedii z roku 2010 Machete s Danny Trejem v hlavní roli. Na rok 2013 je zároveň plánován druhý sequel, Machete Kills Again…In Space! Celá série vychází z postavy poprvé představené v sérii filmů Spy Kids. Lady Gaga zde bude představovat postavu jménem La Chameleón. Kromě ní a Dannyho Treja se zde objeví i Jessica Alba nebo Michelle Rodriguez.

Lady Gaga, vlastním jménem  Stefani Joanne Angelina Germanotta, se narodila 28. března 1986, hudební kariéře se věnuje od 19 let. Od té doby se jí podařilo získat pět cen Grammy a 13 cen hudební televize MTV. Je aktivní zastánkyní práv přistěhovalců a homosexuálů.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Poslouchejte radio online.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 27 minutami

KLDR odpálila podle Soulu balistickou raketu krátkého doletu

KLDR odpálila do moře balistickou raketu krátkého doletu, informovala agentura AP s odvoláním na jihokorejskou vládu. Střela spadla zřejmě do vod mimo japonskou výlučnou ekonomickou zónu, uvedla agentura Kjódó. Severokorejský velvyslanec při OSN zhruba v téže době na Valném shromáždění OSN v New Yorku vyzval Spojené státy, aby upustily od "nepřátelské politiky" vůči Severní Koreji.

Vypuštění rakety nepředstavuje okamžitou hrozbu pro americký personál, území ani pro spojence USA, sdělila v reakci armáda Spojených států, která má v Jižní Koreji na 28 000 vojáků. Odpálení střely však podle ní "zdůraznilo destabilizující dopady nedovoleného" severokorejského zbrojního programu.

Testy balistických raket zakazují KLDR rezoluce Rady bezpečnosti OSN. Soul nejprve informoval o blíže neurčené střele, kterou KLDR odpálila do moře východně od svých břehů. Japonsko už tehdy uvedlo, že by mohlo jít o balistickou raketu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy