Kristen Stewart se podruhé vrátí do Sněhurky a lovce

Kultura
23. 11. 2012 9:38
Přes nepříjemnosti spojené s prvním dílem Kristen Stewart chce natáčet i druhý
Kristen Stewart
Kristen Stewart | Foto: Bontonfilm

Praha - Překvapení vzbudila zpráva, že Kristen Stewart se zúčastní pokračování letošního filmového hitu Sněhurka a lovec. Původně se totiž očekávalo, že Stewart odstoupí kvůli událostem, které zažila během natáčení.

Tehdy se dvaadvacetiletá herečka zapletla s režisérem Rupertem Sandersem. Po provalení nevěry čelili Stewart, která byla ve vztahu se svým kolegou ze Robertem Pattinsonem a ženatého Sanderse skandálu a jejich vztah propírala bulvární média.

V současnosti to však vypadá, že Stewart hodila předchozí zážitky za hlavu. Ke druhému dílu se jí určitě přistoupilo lképe, když se objevila informace, že Sanders druhý díl úspěšné fantasy už nepovede. Pro pokračování Sněhurky a lovce se studio Universal rozhodlo v srpnu.

„Scénář už je napsaný, natáčení se rozběhne začátkem příštího roku," uvedl zdroj magazínu Radar, který novinu o návratu Stewart přinesl první.

Jako důvod, proč se projektu nezúčastní Sanders pak uvedl, že režisér má plné ruce práce se záchranou svého manželství. Nový režisér není dosud známý.

Uvedení Sněhurky a lovce bylo očekáváno se zvědavostí i obavami, film však předčil očekávání, zabodoval a celosvětově vydělal 394 milionů dolarů. Rozpočet byl přitom 170 milionů a film tak na sebe vydělal více jak dvojnásobně.

Nejznámější rolí Stewart je Bella Swan v upírské tetralogii podle knih Stephanie Meyerové - Stmívání, Nový měsíc, Zatmění a Rozbřesk. Druhý díl Rozbřesku je momentálně v kinech.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Praha mění pravidla pro pouliční umění v centru, zakáže obří pandy či bublifuky

V centru Prahy už nebudou moci vystupovat lidé v obřích kostýmech pand a dalších zvířat. Zakázané bude také dělání bublin, které znečišťuje chodníky. Změnu vyhlášky o pouličním umění, tzv. buskingu, schválili zastupitelé. Vyhláška také rozšiřuje místa se zákazem pouličního umění na celé Staroměstské náměstí a další místa.

před 6 hodinami

Ve velké části Prahy se zvýší daň z nemovitosti

Ve velké části Prahy se zvýší daň z obytných nemovitostí, v případě komerčních nemovitostí se zdvojnásobí na celém území metropole. Vyplývá to z úpravy vyhlášky pro výpočet daně, kterou schválili pražští zastupitelé. Městské části si mohly určit, zda daň u rezidenčních domů zvýší - z těch velkých tak učinily Praha 1, 3, 7, 8, 10, 11 a 12. 

Další zprávy