reklama
 
 

Hrdiny nových Hvězdných válek budou potomci princezny

8. 3. 2013
Sama princezna Leia Carrie Fisher naznačuje návrat

Praha - Po dlouhých úvahách o návratu hrdinů Star Wars do Epizody VII, přišlo poměrně rozhodné slovo od princezny, kterou ve všech dílech původní trilogie představovala Carrie Fisher. Na otázku Palm Beach Illustrated: "Můžete potvrdit, že si svou roli zopakujete i v trilogii J.J. Abramse?"odpověděla prostým: "Ano".

Pokud jde o to, jak bude princezna vypadat po dlouholeté pauze, prohlásila se smíchem: „Přestárlá. Octne se v intergalaktickém starobinci. Myslím, že bude úplně stejná jako předtím, jenom pomalejší a s menší chutí po pořádné bitvě."

Server Nerdvana nedávno zveřejnil zvěsti, podle nichž měl George Lucas naprosto odmítnout případný spin-off o mistru Yodovi a hlavní příběh nové trilogie bude vyprávět o osudech Leina dítěte a vnoučete. To je zajímavá možnost vzhledem k tomu, že odpovídá současné situaci v knižní řadě Star Wars, kde k nové generaci postav patří Jaina, dcera princezny a jejího manžela Hana Sola. Vnoučetem by potom mohla být její neteř Allana. To by však scénář filmu přinutilo k dlouhému vysvětlování života a smrti Allanina otce Jacena Sola, z něhož se stal Temný Pán ze Sithu s přezdívkou Darth Caedus.

Sám stvořitel Star Wars později potvrdil, že s celou ústřední trojicí klasických filmů (Fisher, Ford a Hamill) nedávno probíhala jednání o jejich účasti. "Neřeknu, jestli jsme se dohodli, nebo ne," prohlásil Lucas zřejmě v žertu.    

autor: Kultura | 8. 3. 2013

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  Komerční sdělení
  reklama
  reklama