Sony přišlo s novou bezzrcadlovkou A7 III. Přebírá některé prvky z profesionálních modelů

Tomáš Vocelka Tomáš Vocelka
8. 3. 2018 16:05
Sony představilo už třetí generaci své nejlevnější plnoformátové bezzrcadlovky s modelovým označením A7. Do cenové kategorie levnějších fullframů s cenou v rozmezí 50 až 60 tisíc korun přináší několik funkcí, které jsme dříve znali z podstatně dražších vlajkových lodí Sony, tedy z fotoaparátů Sony A9 a Sony A7R III. Podívejte se v grafice, co nového přináší.
Sony A7 III
Sony A7 III | Foto: Sony

Zlepšila se možnost úchopu, lépe se fotí s většími objektivy

S designem převzatým z od vyšších modelů zdědilo nové A7 III i větší grip na pravé straně těla. Umožňuje pevnější uchopení fotoaparátu a lépe se s ním fotí zvláště v případech, kdy používáte velké a těžké objektivy.

Nové A7 III je vybaveno zdokonaleným systémem zpracování obrazu, který umožňuje pořizovat snímky v plném rozlišení rychlostí až 10 snímků za sekundu, v režimu živého náhledu je to pak osm snímků za sekundu.

Je-li fotografovaná scéna osvětlena zářivkami nebo umělým světlem, může fotograf aktivovat funkci "anti-flicker". Ta umožňuje automaticky detekovat frekvenci světel a načasovat závěrku tak, aby se minimalizoval vliv osvětlení na fotografované snímky. Eliminují se tak anomálie expozice a barvy, které se někdy mohou objevit při vysokých rychlostech závěrky.

 

Právě se děje

Další zprávy