FOTO Jak vypadá zákulisí restaurace Alcron?

FOTO Jak vypadá zákulisí restaurace Alcron?
Pod jeho vedením získala restaurace v roce 2012 prestižní gastronomické ocenění, michelinskou hvězdu. Tu už dvakrát obhájila.
"Není to jen moje práce. Mám skvělý tým," říká Roman Paulus.
Interiér restaurace z roku 1932 byl v roce 2000 zrekonstruován a nabízí příjemné posezení pro 34 hostů.
Součástí hotelu je rovněž restaurace La Rotonde, kde podávají převážně jídla pocházející z české kuchyně.
Foto: Vojtěch Marek
Vojtěch Marek, archiv Restaurace Alcron
28. 7. 2014 10:23
Podívejte se do zákulisí vyhlášené michelinské restaurace Alcron.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 6 hodinami

Při nehodě auta a malotraktoru zemřel na Domažlicku starší muž

Jednu oběť má nehoda osobního auta a malotraktoru u Záhořan na Domažlicku. Auto zezadu narazilo do malého traktoru a jeho řidiče náraz vymrštil do příkopu, na místě zemřel. ČTK o tom informovala krajská policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.

Nehoda se stala okolo 16:45 na silnici III/1836 u obce Záhořany. Řidič vozu Volvo ve věku 22 let jel ve směru od Záhořan na Spáňov. "Z dosavadního šetření vyplývá, ze řidič osobního vozidla zezadu narazil do vpředu jedoucího malotraktoru značky Vari, které řídil 77letý řidič. Po střetu byl řidič z malotraktoru vymrštěn do silničního příkopu. Při nehodě došlo k jeho zranění, kterému na místě podlehl," popsala Jiroušková.

Požití alkoholu a jiných omamných a psychotropních látek u řidiče osobního vozidla policisté na místě vyloučili. Okolnosti tragické nehody nyní policie vyšetřuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy