FOTO Jak vypadá zákulisí restaurace Alcron?

FOTO Jak vypadá zákulisí restaurace Alcron?
Pod jeho vedením získala restaurace v roce 2012 prestižní gastronomické ocenění, michelinskou hvězdu. Tu už dvakrát obhájila.
"Není to jen moje práce. Mám skvělý tým," říká Roman Paulus.
Interiér restaurace z roku 1932 byl v roce 2000 zrekonstruován a nabízí příjemné posezení pro 34 hostů.
Součástí hotelu je rovněž restaurace La Rotonde, kde podávají převážně jídla pocházející z české kuchyně.
Foto: Vojtěch Marek
Vojtěch Marek, archiv Restaurace Alcron
28. 7. 2014 10:23
Podívejte se do zákulisí vyhlášené michelinské restaurace Alcron.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 4 hodinami

Biden chce prodloužit smlouvu s Ruskem o kontrole jaderných zbraní, Kreml to vítá

Americký prezident Joe Biden bude usilovat o pětileté prodloužení dohody s Ruskem o kontrole jaderných zbraní Nový START. Napsal to dnes deník The Washington Post (WP) a zprávu později potvrdila i prezidentova mluvčí. Smlouva byla podepsaná v roce 2010 v Praze a její platnost vyprší 5. února.

Antony Blinken, jehož Biden nominoval do funkce šéfa diplomacie, informoval Kongres, že Bidenova administrativa hodlá usilovat o pětileté prodloužení smlouvy. Kreml oznámil, že takové prodloužení uvítá.

Jak napsal WP, o prodloužení klíčového dokumentu, i když méně než o pět let, usilovala v posledních měsících i předchozí administrativa Donalda Trumpa. Nepodařilo se jí to kromě jiného kvůli tomu, že americký zmocněnec pro jadernou problematiku strávil měsíce přesvědčováním Číny, aby se k dohodě připojila. O možnosti zahrnout do prodloužené dohody Čínu se zmínil i generální tajemník NATO Jens Stoltenberg.

Zdroj: ČTK
Další zprávy