Zemřel raper Juice WRLD, 21letý muzikant zkolaboval na letišti

Magazín Magazín
9. 12. 2019 9:51
Zpěvák a raper Juice WRLD, vlastním jménem Jarad Anthony Higgins, zkolaboval na letišti v Chicagu a zemřel krátce po převozu do nemocnice. Příčina úmrtí zatím není známá, podle policie byl mladý muž při příjezdu zdravotníků při vědomí a krvácel z úst. Muzikant spolupracoval například s raperem Travisem Scottem a jel turné s Nicki Minaj.
Juice WRLD
Juice WRLD | Foto: Profimedia.cz

Jarad Anthony Higgins odstartoval hudební kariéru už na střední škole, první skladbu nazvanou Forever vydal přes streamovací web SoundCloud v roce 2015. Tehdy si ještě říkal JuicetheKidd a písničky nahrával na mobilní telefon.

Jméno Juice WRLD, které později přijal za své, odkazovalo na slavného rapera Tupaca Shakura a na film Juice, ve kterém v roce 1992 hrál.

Hudební průlom zaznamenal se skladbou Lucid Dreams, která loni vystřelila na druhé místo žebříčku hitparády Billboard Hot 100 a k dnešnímu dni má téměř 400 milionů přehrání na YouTube a miliardu streamů na Spotify.

Juice WRLD vydal svoji poslední desku letos v březnu, získala nadprůměrné známky u kritiků a vyhrála americkou hitparádu prodejnosti alb.

Juice WRLD - Lucid Dreams

Juice WRLD - Lucid Dreams | Video: Youtube.com
 

Právě se děje

Další zprávy