reklama
 
 

Vyhrajte nové album Doroty Barové a lístky na křest

21. 8. 2012
Violoncellistka a zpěvačka vydává profilovou kompilaci feat.

Soutěž - S deníkem Aktuálně.cz můžete vyhrát profilové kompilační album Doroty Barové nazvané feat., nebo vstupenky na jeho křest, který se uskuteční 11. září v pražském Divadle Archa a o den později v brněnském klubu Fléda.

Dorota Barová je jednou z nejvýraznějších postav české jazzové a alternativní scény. Vystupuje jako skladatelka, textařka, hráčka na violoncello, případně na různých nahrávkách zní její sametový alt.

Vedle svých „domovských kapel" Tara Fuki, Kuzmich Orchestra, Vertigo hudebnice spolupracovala také s množstvím dalších muzikantů jako je Lenka Dusilová, Květy, Jaromír Honzák Quintet, River, Frufru, Jan Burian.

Kompilační album feat. se ji tak snaží představit komplexně jako všestrannou autorku i interpretku. Všechny její zmíněné aktivity totiž shrnuje a premiérově umělkyni představuje jako samostatnou osobnost, byť prostřednictvím mnoha kolaborací.

„Hudba hranice nemá, ty si vytvářejí lidé. Chci ji právě takhle vnímat, svobodně. Pro mě je důležité sdělení a obsah a lidé, se kterými tu hudbu prožívám," komentovala Barová pro Český rozhlas své putování mezi několika žánry od funky, přes jazz a rock až po world music.

Pět tracků ke stažení zdarma najdete zde.

Uzávěrka soutěže je 3. září v 11 hodin. Výherce budeme informovat e-mailem.

 

autor: Kultura | 21. 8. 2012

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  Komerční sdělení
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama