Wasabi s oreo sušenkou. Muž zkouší, jak moc mu koronavirus otupil chuť a čich

Magazín Magazín
16. 11. 2020 10:51
Muž z New Jersey ověřuje, jak moc ho koronavirus připravil o smysly. Russell Donnelly patří mezi šťastlivce, kteří mají jen lehké příznaky infekce, a tak má třicátník čas i energii v karanténě zkoušet, co všechno může vložit do úst, aniž by něco cítil.
Wasabi s oreo sušenkou. Mladík zkouší, jak moc covid-19 otupil chuť i čich | Video: Associated Press

Sledujte ve videu, co s Russellem udělá kombinace čerstvé cibule, citronu, různých octů, sardinek a řady dalších delikates, včetně poctivé vrstvy wasabi pasty mezi krémovými sušenkami.

I když Russell nic necítí, chemicky jeho tělo stále reaguje: "Cibuli jsem cítil trochu v dutinách, nebo když jsem snědl wasabi, cítil jsem horko v žaludku, jako kdyby mi někdo vypnul jen chuťové pohárky," popisuje své extrémní gastronomické ochutnávky barman a příležitostný herec. Jeho videa mají na sociální síti TikTok miliony zhlédnutí. 

 

 

Právě se děje

před 45 minutami

V rybníku na Jihlavsku se v neděli večer zřejmě utopil dvaačtyřicetiletý muž

V rybníku u obce Bílý Kámen na Jihlavsku se v neděli večer zřejmě utopil muž narozený v roce 1979. Jeho tělo vytáhli z vody policejní potápěči dnes asi v 00:30. Pro potvrzení příčiny úmrtí bude nařízená pitva. ČTK to řekla mluvčí policie Dana Čírtková.

Policie se o události dozvěděla po 18:00. Dva muži se šli koupat do rybníku Lomák. "Jeden vlezl do vody a měl plavat a druhý po chvíli zjistil, že už ho na hladině nevidí, tak to oznámil policii, spustilo se pátrání," řekla Čírtková.

K rybníku přijeli hasiči, policisté i jejich potápěči. "V nočních hodinách, kolem 00:30 bylo skutečně nalezeno tělo utonulého muže - zřejmě utonulého, taky mohl mít zdravotní potíže," řekla Čírtková.

Zdroj: ČTK
Další zprávy