Wasabi s oreo sušenkou. Muž zkouší, jak moc mu koronavirus otupil chuť a čich

Magazín Magazín
16. 11. 2020 10:51
Muž z New Jersey ověřuje, jak moc ho koronavirus připravil o smysly. Russell Donnelly patří mezi šťastlivce, kteří mají jen lehké příznaky infekce, a tak má třicátník čas i energii v karanténě zkoušet, co všechno může vložit do úst, aniž by něco cítil.
Wasabi s oreo sušenkou. Mladík zkouší, jak moc covid-19 otupil chuť i čich | Video: Associated Press

Sledujte ve videu, co s Russellem udělá kombinace čerstvé cibule, citronu, různých octů, sardinek a řady dalších delikates, včetně poctivé vrstvy wasabi pasty mezi krémovými sušenkami.

I když Russell nic necítí, chemicky jeho tělo stále reaguje: "Cibuli jsem cítil trochu v dutinách, nebo když jsem snědl wasabi, cítil jsem horko v žaludku, jako kdyby mi někdo vypnul jen chuťové pohárky," popisuje své extrémní gastronomické ochutnávky barman a příležitostný herec. Jeho videa mají na sociální síti TikTok miliony zhlédnutí. 

 

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Čtyři Ázerbájdžánci zahynuli při výbuchu miny

Čtyři ázerbájdžánští civilisté přišli o život poté, co pod jejich automobilem explodovala protitanková mina v oblasti, kterou nedávno dobyla ázerbájdžánská vojska během šestitýdenní války s Arménií. Boje, které propukly 27. září, ukončila dohoda, dosažená v noci na 10. listopadu. O úmrtí civilistů informovala generální prokuratura v Baku, podle které pátý cestující ve voze vyvázl se zraněním. Výbuch zdůraznil nebezpečí, jakým Ázerbájdžánci čelí na tomto území. Minu nastražili arménští vojáci při svém odchodu z tohoto okresu, který spolu s dalšími šesti ázerbájdžánskými okresy po čtvrt století ovládali Arméni spolu s celým Náhorním Karabachem. 

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Izraelci opět protestovali proti premiérovi

V izraelských městech se znovu konaly protesty proti premiérovi Benjaminu Netanjahuovi, který čelí u soudu obžalobě z korupce. Izraelci proti němu protestují už 23 víkendů, dnes stejně jako v minulých případech jich několik tisíc přišlo před premiérovu rezidenci v Jeruzalémě. Další protesty se konaly v Tel Avivu, Caesareji, Holonu a v dalších městech. Cílem protestujících je přinutit Netanjahua k rezignaci. Kromě tří kauz, ve kterých už je souzen, chtějí demonstranti rozšířit jeho stíhání i o případ nákupu armádních ponorek. V této kauze byl Netanjahu vyslýchán, ale není obviněn. 

Zdroj: ČTK
Další zprávy