Přátelé se znovu potkají v televizi, 12 let po skončení seriálu

ČTK ČTK
14. 1. 2016 12:47
Dvanáct let poté, co zmizeli z televizních obrazovek, se v únorovém speciálu televize NBC poprvé sejde všech šest hlavních aktérů populárního amerického seriálu Přátelé. Zatím není jisté, zda diváci uvidí celou šestici najednou.
Foto: Warner Bros

WashingtonPřátelé se po dvanácti letech potkají společně na televizní obrazovce. Stane se tak v únorovém pořadu americké televize NBC.

"Doufám, že všech šest bude ve stejné místnosti ve stejný čas. Ale nejsem si jistý, jestli to lze logisticky zajistit," řekl Robert Greenblatt, šéf zábavy na NBC.

Snaha dát dohromady všechny herce z Přátel v minulosti vždy ztroskotala kvůli neochotě nebo zaplněnému kalendáři jednoho nebo několika z nich. "Nemůžeme se sejít ani na večeři. Snažíme se, ale nežijeme všichni ve stejném státě a taky už máme různé pracovní rozvrhy," řekla loni v jednom z rozhovorů Lisa Kudrow, představitelka Phoebe.

Dvouhodinový pořad odvysílá televize 21. února na počest režiséra Jamese Burrowse, který nedávno dotočil tisící epizodu televizního seriálu. Burrows režíroval 15 dílů Přátel a mimo to natočil některé epizody seriálů Haló, taxi nebo Na zdraví.

Ačkoli bude pořad věnován Burrowsovi, hlavní pozornost bezpochyby přitáhnou herci z Přátel - Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry a David Schwimmer, píše sever Entertainment Weekly.

První epizodu Přátel, kterou režíroval právě Burrows, odvysílala televize NBC v září 1994, poslední díl v roce 2004. Seriál, který je dosud velmi oblíbený, obdržel několik cen, včetně Emmy nebo Zlatého glóbu.

 

Právě se děje

Další zprávy