Takhle už by dnes asi nemluvila. Jeden skandál Pamelu Anderson naplno dohnal až loni

Michaela Lišková Michaela Lišková
8. 10. 2023 8:00
Ikonický běh u moře v červených upnutých plavkách. I díky roli CJ Parkerové v legendárním seriálu Pobřežní hlídka se Pamela Anderson stala největším sexsymbolem 90. let a idolem mužů. Na vztahy ale moc štěstí neměla - byla šestkrát vdaná a udržovala kontakt i s kontroverzními muži včetně třeba Vladimira Putina. Podívejte se na nový díl pořadu Zpátečka.
Šest svateb a několik kontroverzních mužů. Pamela Anderson neměla na vztahy štěstí | Video: Aktuálně.cz

Ve 22 letech šla Pamela Anderson na sportovní utkání, kde ji objevil místní filmař. Později začala fotit pro časopis Playboy a hrát epizodní role v amerických seriálech. V jednom z nich ji viděl i producent seriálu Pobřežní hlídka David Hasselhoff. A právě role CJ Parkerové Pamele otevřela cestu do světa showbyznysu.

I když po ní toužily tisíce mužů, herečka se vztahy neměla moc velké štěstí. V roce 1994 se seznámila s hudebníkem Tommym Leem, kterého si po pouhých čtyřech dnech známosti vzala. Na dovolené s ním natočila domácí erotické video, které jim ale při opravách domu podle jejích slov ukradl řemeslník. Pornografické záběry se následně masivně rozšířily.

Právě i o sexuální nahrávce pojednává seriál Pam a Tommy z roku 2022. K jeho natáčení ale Pamela nikdy nedala souhlas. V dokumentu Pamela: Příběh lásky, který vyšel o rok později, herečka uvedla, že se jí kvůli seriálu vrátily vzpomínky na nejhorší období jejího života. "Vytěsnila jsem tu ukradenou nahrávku ze svého života, abych vůbec přežila. A teď, když se mi to všechno vrací, je mi z toho špatně," popsala.

Vztah Pamely s jejím prvním manželem skončil čtyři roky po jejich svatbě. Nejdříve Tommy předváděl žárlivé scény na place při natáčení Pobřežní hlídky, kdy dokonce fyzicky napadl producenta. Vše ale vyeskalovalo, když herečku později doma uhodil a kopal do zad i přesto, že v rukou držela tehdy malého syna. Hudebník byl později zadržen policií kvůli obvinění z domácího násilí.

Pamela byla poté vdaná ještě pětkrát. "Její nejoblíbenější věcí je se zamilovat. A miluje i tu myšlenku 'odmilování se'," popsal v dokumentu její syn Dylan. Herečka dokonce udržovala vztahy s několika kontroverzními muži. Přátelila se například s novinářem a spoluzakladatelem WikiLeaks Julianem Assangem, kterého navštěvovala na ekvádorské ambasádě v Londýně, kde se několik let skrýval před policií, i poté ve vězení.

Herečka byla i několikrát v kontaktu s ruským prezidentem Vladimirem Putinem. Jako aktivistka bojující za práva zvířat po něm chtěla, aby zakázal dovoz tuleního masa. "Poslechl mě, opravdu to zakázal. Chtěl pak, abych přijela na jeho inauguraci a dala mu květiny. To jsem ale neudělala," řekla před pěti lety v pořadu Piers Morgan’s Life Stories Pamela. Na otázku, jestli s Putinem měla romantický vztah, herečka odpověděla jen: "Samozřejmě jsme byli několikrát společně na stejném místě."

Podobné výroky Andersonovou naplno dohnaly loni, kdy ruská armáda na rozkaz Putina vtrhla do sousední Ukrajiny a rozpoutala krvelačnou agresi, která trvá dodnes.

Erotika, vulgarity, obří pokuty. První česká reality show testovala hranice TV zábavy

Časopis Bravo v Německu čelil kvůli rubrice o sexu cenzurním zásahům. | Video: Aktuálně.cz
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy