Známý český youtuber FattyPillow těží ze své obezity. Váží 180 kilo a trpí úzkostmi

Magazín ČTK Magazín, ČTK
14. 8. 2017 14:46
Statisíce fanoušků nadšeně sledují jeho často neestetické přecpávání se před kamerou. Karel Sivák si nejprve říkal Tlustej Kárl a zkoušel prorazit jako raper. Nakonec se ale stal youtuberem, lidé ho znají pod přezdívkou FattyPillow neboli "tukový polštář". Ze své tloušťky si dělá legraci a je důležitým faktorem jeho popularity, která přerostla z internetu do televize. Je však také zdrojem mnoha zdravotních komplikací. Nyní youtuber slaví pětadvacáté narozeniny.
Populární český youtuber FattyPillow.
Populární český youtuber FattyPillow. | Foto: FattyPillowTV

Mezi populární české youtubery patří Karel Sivák, který 15. srpna slaví 25. narozeniny. Fanoušci jej ovšem znají spíše pod přezdívkou FattyPillow. Mladík původem z Třebíče se nejdřív pokoušel prorazit jako raper, to si ještě říkal Tlustej Kárl, nakonec v něm ale vyhrála touha bavit okolí.

Svůj kanál na webu Youtube spustil koncem roku 2014 a brzy už měl tisícovky odběratelů. Dnes jich je přes půl milionu, fanoušky má FattyPillow i na Facebooku nebo Instagramu.

Statisíce zhlédnutí mají také jeho živé streamy a videa na portále Twitch TV, který zjednodušeně řečeno slouží k tomu, aby fanoušci on-line sledovali, jak hrají počítačové hry jiní hráči.

Videa, na kterých komentuje své hraní her, ale i další věci, původně natáčel v pokojíčku v bytě své matky, před dvěma lety se ale přestěhoval do Prahy. To už jeho sláva přesáhla hranice internetu a z hlavního města je přece všude blíž, a to nejen do televize, v níž se začal objevovat na stanici Prima Cool.

K častým tématům videí patří bavičova tloušťka, která inspirovala i jeho přezdívku (česky znamená tukový polštář), marná snaha zhubnout i komentování a konzumování nejrůznějších pochutin. Jeho mnohdy neestetické přecpávání se před kamerou jedni nadšeně sdílejí, druhým je mírně nevolno a nechápou, co na tom obdivovatelé vidí.

Jídlo pochopitelně hraje důležitou roli i v jeho narozeninovém videu.

O obezitě hovoří zcela otevřeně, označuje se například za "největšího tlustoprda na světě".

Jak ale sám přiznává, právě tloušťka mu je v poslední době na obtíž.

Ještě před dvěma roky vážil FattyPillow 160 kilogramů, letos začátkem léta už váha ukazovala o 20 více. Kvůli tomu se nevejde za volant, aby si konečně mohl udělal autoškolu, ale také mu hrozí vážné zdravotní potíže, jak sám přiznává.

"Dneska vážím přes 180 kilo, trpím úzkostmi a bolestmi zad," svěřil se svým fanouškům v červnu, kdy odstartoval FattyPillow svůj pokus zhubnout.

Sedmdesátiletá Park Mak-rye je na internetu teprve od ledna 2017 a její kanál už získal skoro 300 000 odběratelů. | Video:
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 7 hodinami

Policie pátrá na Nymbursku po seniorovi, který odjel do Kerska na houby. Může být v ohrožení života

Středočeská policie pátrá po osmdesátiletém muži, který dnes po poledni odjel na motokole ze Sadské na Nymbursku na houby směrem na Kersko a nevrátil se. Muž je po několika operacích srdce, trpí výpadky paměti, proto může být v ohrožení života. Policie to uvedla dnes večer na Twitteru, zveřejnila také fotografii hledaného. Lidé se s informacemi k pátrání mají obracet na linku 158.

Zdroj: ČTK
Další zprávy