FOTO Miley Cyrus v Evropě: Lascivní, smyslná a hlavně sexy

Miley Cyrus
Už po prvním koncertu světového turné Bangerz bylo jasné, že si Miley Cyrus pro své fanoušky připravila extravagantní podívanou.
Jevištní kreace vyvolaly vlnu odporu. Někteří rodiče je označili jako "porno show" a žádali organizační tým o ukončení turné.
Při přesunu do New Orleans shořel navíc jeden z jejích autobusů.
Část amerického turné musela zrušit kvůli zdravotním problémům, silné alergické reakci na antibiotika. Ze stejného důvodu byly posunuty na konec června i koncerty v Amsterdamu (20. 6) a Antverpách (22. 6).
Foto: Reuters
7. 5. 2014 10:24
Miley Cyrus odstartovala evropskou část světového turné Bangerz koncertem v anglické metropoli.

Londýn – Po zdravotních obtížích způsobených silnou alergickou reakcí na antibiotika se zpěvačka Miley Cyrus konečně vrátila na pódia a může pokračovat v turné Bangerz.  

Koncerty v Amsterdamu a Antverpách byly přesunuty na konec června, poprvé tak svoji show na evropském kontinentě předvedla v londýnské O2 Aréně, a to v úterý 6. května. 

Stejně jako všechny předchozí, i tento koncert se odehrál ve velkolepém stylu. Nechyběl obří jazyk, kterým zpěvačka vstoupila na pódium, lascivní pózy, roztodivné taneční kreace i vyzývavé kostýmy.

Poslední koncert v Evropě se odehraje 13. června ve španělské Barceloně.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 24 minutami

Růst minimální mzdy příští rok na 18 tisíc korun je mimo debatu, uvedla Schillerová k návrhu ČSSD

Návrh koaliční ČSSD na zvýšení minimální mzdy z nynějších 15 200 na 18 000 korun je mimo debatu. Na úterní snídani s podnikateli to uvedla ministryně financí Alena Schillerová (za ANO). Podle ní by tako výrazný nárůst byl problémem především pro malé a střední podniky kvůli nárůstu zaručených mezd, které jsou na minimální mzdu navázány.

"Minimální mzda za naší vlády rostla. Ona sama o sobě není problém. Máme maximálně 150 000 lidí, kteří berou minimální mzdu. Pak ale máme osm stupňů zaručených mezd. Ty velké firmy si s tím poradí, ale pro ty malé a střední firmy to problém je. Růst o 18,4 procenta, jak navrhuje ČSSD, je mimo debatu," řekla ministryně. Otázkou podle ní je, zda premiér Andrej Babiš (ANO) nerozhodne přenechat debatu o růstu minimální mzdy až nové vládě. Babiš už v pondělí uvedl, že by to bylo nejlepší.

Ministryně práce Jana Maláčová (ČSSD) navrhuje, aby se nejnižší výdělek zvedl od ledna z nynějších 15 200 na 18 000 korun, tedy zhruba o 18 procent. V pondělí uvedla, že na 18 000 korunách trvá. Odbory to podporují. Zaměstnavatelé jsou proti. Navrhovali navýšení o 500 korun, tedy o inflaci. V pondělí na jednání tripartity částku posunuli na 550 korun. Poukazovali na to, že se zvláště malé a střední podniky dosud nevzpamatovaly z dopadů koronavirové epidemie. Schillerová zmínila už dřív možnost přidání o 1000 korun.

Zdroj: ČTK
Další zprávy