10 nejvýdělečnějších muzikantů. Madonna je zpět na trůnu

Madonna
Po roční absenci související s porodem dcery Blue Ivy se Beyoncé vrátila zpět. V dubnu 2013 vyrazila na koncertní turné s názvem Mrs. Carter World Tour a zároveň spojila svoje jméno s takovými značkami, jako jsou Pepsi nebo H&M. Získala tak  53 miliónů dolarů.
Elton John vydal po dlouhých sedmi letech nové album, se kterým se vrátil na špičku hitparád a rovněž uspořádal turné. Za loňský rok si přišel na 54 miliónů dolarů.
Taylor Swift vydala čtvrté studiové album s názvem Red, vyrazila na turné a zároveň natočila reklamy. Vydělala si tak 55 miliónů dolarů.
Kanadský zpěvák Justin Bieber si vydělal 58 miliónů dolarů, a to nejenom hudbou. Idol náctiletých dívek totiž vlastní i podíly v internetových firmách Enflick, Tinychat a Spotify.
Foto: Reuters
pej
29. 1. 2014 17:15
Magazín Forbes sestavil žebříček nejlépe placených muzikantů na světě. Za loňský rok si nejvíce vydělaly zpěvačky Madonna, Lady Gaga a kapela Bon Jovi. Podívejte se na kompletní seznam.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Zemřel volejbalový mistr světa Smolka, bylo mu 81 let

Volejbalový mistr světa z roku 1966 z Prahy Josef Smolka dnes zemřel ve věku 81 let. O úmrtí legendy Dukly Liberec informoval ČTK ředitel klubu Pavel Šimoníček.

Smolka, rodák z Troubek, získal s úspěšnou generací reprezentantů také bronzovou medaili na olympijských hrách v Mexiku 1968 a byl vicemistrem Evropy z roku 1967.

Na domácí scéně se stal jako hráč trojnásobným mistrem republiky a později jako trenér dovedl Duklu k pěti titulům. Je také členem Síně slávy českého volejbalu.

Jeho stejnojmenný syn byl rovněž volejbalovým reprezentantem a v současné době působí v klubu pod Ještědem jako kouč mládeže.

Zdroj: ČTK
Další zprávy