Obrazem: Cenám MTV dominoval Justin Bieber. Hlavní hvězdy na ceremoniálu chyběly

Justin Bieber
Davy jásajících fanynek Bieber potěšil i vystoupením, kdy zazpíval svůj hit What Do You Mean? Jednadvacetiletá hvězda si odnesla cenu i za nejlepší spolupráci na písni Where Are U Now? s DJ Skrillexem a Diplem.
"Úžasné, děkuji. Je to už dlouho, co jsem neměl tento pocit. Je nádherné, že jsou lidé, kteří uznávají moji hudbu. Chtěl bych poděkovat svým fanouškům, mámě, tátovi, bohu a všem lidem, kteří mě milují," řekl při děkovačce k jedné ze svých pěti cen.
Příští měsíc by měl Bieber po třech letech vydat nové album.
Hiphopové duo Macklemore a Ryan Lewis si odneslo cenu za nejlepší videoklip.
Foto: Reuters
ČTK ČTK, pej
26. 10. 2015 10:00
Evropským hudebním cenám MTV EMA (Europe Music Awards) dominoval Justin Bieber. Proměnil pět ze šesti nominací. Podle agentury Reuters ale na slavnostním udílení v Miláně mnoho oceněných hudebníků chybělo. Cenu za nejlepší píseň si osobně nepřevzala Taylor Swift ani Rihanna, která se stala nejlepší zpěvačkou.

Milán - V neděli 25. října se v milánské hale Mediolanum Forum konal další ročník slavnostního předávání evropských cen MTV. Nejvíce nominací proměnil kanadský zpěvák Justin Bieber, který získal hned pět ocenění, mimo jiné pro nejlepšího zpěváka a za nejlepší vzhled. Cenu za nejlepší videoklip si překvapivě odneslo hiphopové duo Macklemore a Ryan Lewis, napsala agentura AFP.

Udílení cen se odehrává každý rok v jiném evropském městě a vítěze vybírají fanoušci z celého kontinentu.

 

Právě se děje

Další zprávy