FOTO Hudební ceny BMA i souboj dekoltů ovládla Taylor Swift

Taylor Swift
Letošnímu ročníku hudebních cen amerického magazínu Billboard (BMA) vévodila zpěvačka Taylor Swift. Odnesla si cenu v osmi kategoriích. Oceněna byla odbornou porotou (Top Female Artist), ale i fanoušky (Billboard Chart Achievement Award).
"Je to báječná noc," prohlásila Swift, když přebírala v pomyslném žebříčku nejhodnotnější cenu, tedy titul nejlepší umělkyně.
Hlavním rivalem Swift, která měla nominace v celkem 14 kategoriích, byl se 13 návrhy britský soulový zpěvák Sam Smith. Nakonec ale proměnil jen tři nominace, mimo jiné i tu na nejlepšího mužského umělce...
... tu mu předala Celine Dion.
Foto: Reuters
Reuters ČTK Reuters, ČTK
18. 5. 2015 14:17
Hudební ceny časopisu Billboard znají své majitele. Nejvíc ocenění získala americká zpěvačka Taylor Swift. Podívejte se na fotografie ze slavnostního vyhlášení i odvážné šaty zpěvaček.

Las Vegas - Letošnímu ročníku hudebních cen amerického magazínu Billboard (BMA) vévodila zpěvačka Taylor Swift ze Spojených států, která si z nedělní ceremonie odnesla osm ocenění.

Týdeník Billboard ji ocenil mimo jiné za nejlepší desku či jako nejlepší umělkyni. Zvláštní ocenění fanoušků pak získalo zpěvaččino video k singlu Bad Blood, které bylo premiérově představeno u příležitosti udělování cen.

Hlavním rivalem Taylor Swift, která měla nominace v celkem 14 kategoriích, byl se 13 návrhy britský soulový zpěvák Sam Smith, ten ale proměnil jen tři nominace, mimo jiné i tu na nejlepšího mužského umělce.

První cenu poprvé ve čtyřčlenné sestavě po březnovém odchodu Zayna Malika získalo britsko-irské chlapecké uskupení One Direction. Čtveřice obdržela mimo jiné ocenění jako nejlepší skupina.

 

Právě se děje

Další zprávy