FOTO Hudební ceny BMA i souboj dekoltů ovládla Taylor Swift

Foto: Reuters
Reuters ČTK Reuters, ČTK
18. 5. 2015 14:17
Hudební ceny časopisu Billboard znají své majitele. Nejvíc ocenění získala americká zpěvačka Taylor Swift. Podívejte se na fotografie ze slavnostního vyhlášení i odvážné šaty zpěvaček.

Las Vegas - Letošnímu ročníku hudebních cen amerického magazínu Billboard (BMA) vévodila zpěvačka Taylor Swift ze Spojených států, která si z nedělní ceremonie odnesla osm ocenění.

Týdeník Billboard ji ocenil mimo jiné za nejlepší desku či jako nejlepší umělkyni. Zvláštní ocenění fanoušků pak získalo zpěvaččino video k singlu Bad Blood, které bylo premiérově představeno u příležitosti udělování cen.

Hlavním rivalem Taylor Swift, která měla nominace v celkem 14 kategoriích, byl se 13 návrhy britský soulový zpěvák Sam Smith, ten ale proměnil jen tři nominace, mimo jiné i tu na nejlepšího mužského umělce.

První cenu poprvé ve čtyřčlenné sestavě po březnovém odchodu Zayna Malika získalo britsko-irské chlapecké uskupení One Direction. Čtveřice obdržela mimo jiné ocenění jako nejlepší skupina.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 1 hodinou

Nehoda šesti aut zablokovala hlavní tah z Hradce Králové na Moravu, dva lidé utrpěli zranění

Srážka šesti aut u Ostřetína na Pardubicku zablokovala v pátek v podvečer v obou směrech hlavní tah I/35 z Hradce Králové směrem na Brno a Olomouc. Dva lidé byli při nehodě zraněni.

Informovala o tom mluvčí pardubické policie Eva Maturová. Policie dopravu z obou směrů odkláněla zhruba dvě hodiny na objízdné trasy, kolem 22:00 byla silnice opět průjezdná.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Při srážce vlaku s kamionem na nechráněném přejezdu na Nymbursku se zranily tři děti, jedno z nich těžce

Při páteční odpolední srážce osobního vlaku s kamionem na železničním přejezdu v Běrunicích na Nymbursku se zranily tři děti. Jedno z nich těžce, další středně těžce a jedno lehce.

Celkem záchranná služba ošetřila a odvezla do nemocnice pět lidí, všichni byli z vlaku, řekla mluvčí středočeských záchranářů Petra Effenbergerová. Škodu vyšetřovatelé vyčíslili na více než tři miliony korun.

Nehoda se stala na přejezdu, který není chráněn závorami, je vybaven výstražným křížem a značkou stop.

Další zprávy