Obrazem: Americké hudební ceny ovládla Taylor Swift. Celebrity vzpomínaly na oběti útoků v Paříži

Obrazem: Americké hudební ceny ovládla Taylor Swift. Celebrity vzpomínaly na oběti útoků v Paříži
"Ve světle nedávných událostí v Paříži jsme chtěli vyjádřit solidaritu. Tam, kde slova nestačí, přichází píseň," uvedl hudební dramaturg American Music Awards.
Britská skupina One Direction již podruhé získala cenu v kategorii umělec roku, a zanechala tak za sebou například Nicki Minaj nebo Taylor Swift.
One Direction proměnili i nominaci v kategorii nejlepší popová skupina.
Slavnostní večer zahájila zpěvačka Jennifer Lopez.
Foto: Reuters
Magazín Magazín, Reutres
23. 11. 2015 10:34
Třiačtyřicátý ročník American Music Awards ovládla zpěvačka Taylor Swift. Celine Dion vzdala hold obětem nedávných teroristických útoků v Paříži, během večera zazpívala píseň od Édith Piaf.

Los Angeles - Americká countryová zpěvačka Taylor Swift se opět stala hlavní postavou nedělního 43. ročníku American Music Awards. Proměnila tři z šesti nominací.

Kategorii Umělec roku už podruhé opanovala chlapecká skupina One Direction. Ta se mimo jiné stala i nejlepší poprockovou kapelou.

Slavnostní předávání hudebních cen tentokrát zahájila svým vstoupením Jennifer Lopez. Kromě ní nebo kanadského zpěváka Justina Biebera se na pódiu divadla Microsoft Theatre objevila i zpěvačka Céline Dion, která vzdala hold obětem nedávných teroristických útoků v Paříži.

 

Právě se děje

před 48 minutami

Skotsko bude první zemí, která poskytne všem ženám bezplatný přístup k vložkám, tamponům a dalším potřebám pro intimní hygienu. Schválil to parlament

Skotsko bude první zemí, která poskytne všem ženám bezplatný přístup k vložkám, tamponům a dalším potřebám pro intimní hygienu. Příslušný zákon dnes jednomyslně schválil místní parlament, informoval list The Scotsman. Podle odhadů by mělo opatření vyjít na 9,7 milionu liber ročně (285 milionů Kč).

Zdroj: ČTK
Další zprávy