Na Bon Jovi zdarma! Vyhrajte lístky a nové album

Kultura Kultura
26. 5. 2013 17:00
Nabízíme dvakrát dvě vstupenky a album What About Now
Foto: Profimédia

Soutěž - Vyhrajte s deníkem Aktuálně.cz dvakrát dvě vstupenky zdarma na koncert kapely Bon Jovi. Ke každé dvojici lístků výherci přidáme ještě aktuální album kapely What About Now.

Soutěžit lze do pondělí 27. května do 11:00. Výherce budeme informovat mailem.

Populární americká skupina Bon Jovi vystoupí 24. června v Synot Tip Aréně v pražském Edenu. Do metropole zavítá poprockový kvintet v rámci světového turné Because We Can, které začalo v únoru v Severní Americe. Vstupenky stojí od 1590 korun k sezení a od 1690 k stání.

Bon Jovi přijedou do Prahy s osvědčenými hity jako Livin' on a Prayer, It's My Life, You Give Love a Bad Name, Who Says You Can't Go Home. Nabídnou také několik zbrusu nových skladeb z alba What About Now, které vyšlo letos v březnu.

Kapela Bon Jovi vznikla v roce 1983. Vydali jedenáct alb, prodali 125 milionů jejich kopií, a stali se tak jednou z nejúspěšnějších kapel v hudební historii. Odehráli přes 2700 koncertů ve více než 50 zemích, které shlédlo 35 milionů diváků. Zpěvák a lídr kapely Jon Bon Jovi oslavil loni 2. března padesáté narozeniny. Vedle něho tvoří kapelu Richie Sambora (kytara), Tico Torres (bicí, perkuse), David Bryan (klávesy) a Hugh McDonnald (basová kytara).

V Praze se Bon Jovi představili už před dvaceti lety - v září 1993 na Strahovském stadionu. V roli předskokanů tehdy zahráli Billy Idol a skupina Little Angels.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

 

 

Právě se děje

před 50 minutami

Linka pražského metra A mezi Želivského a Depo Hostivař stojí

Provoz metra na lince A mezi stanicemi Želivského a Depo Hostivař se v pondělí brzo ráno zastavil kvůli střetu soupravy s člověkem. Cestující mají v tomto úseku využít povrchovou dopravu. Pražský dopravní podnik kvůli tomu upravil linky některých tramvají a autobusů, vyplývá z informací na jeho webu.

Tramvajová linka 7 je prodloužena do zastávky Ústřední dílny DP, Linka 13 je ve směru z centra odkloněna od Vozovny Strašnice na Strašnickou a Nádraží Strašnice. Autobusové linky končící v zastávkách Skalka a Depo Hostivař jezdí až do zastávky Strašnická, linky 163, 208 a 223 jsou ze zastávky Depo Hostivař prodlouženy na Želivského.

Zdroj: ČTK
Další zprávy