reklama
 
 

Nejstarší youtuberce na světě je 106 let. Její videa o vaření sledují miliony lidí

18. 5. 2017
Mastanamma | Video: YouTube
Indická kuchařka ukazuje statisícům lidí po celém světě půvab asijské kuchyně. Videa natáčí její pravnuk a její kanál na YouTube má již přes 52 milionů zhlédnutí.

YouTube má novou hvězdu. Je jí 106letá prababička Mastanamma z Indie, jejíž kanál odebírá přes 330 tisíc lidí a kuchařská videa mají přes 52 milionů zhlédnutí.

Nejstarší youtuberku na světe filmuje její pravnuk s kamarádem. Divákům ukazují tradiční indické recepty, mezi které patří například kuře vařené v melounu, smažené vejce emu hnědého nebo pokrmy z chlupokvětu dýňového.

Občas zabrousí i do západní kuchyně, v jednom videu předvádí svoji verzi smažených hranolek nebo kuřecího burgeru.

Mastanamma nemá rodný list, ale rodina se za ní zaručila a tvrdí, že jí je 106 let. K vaření nepoužívá žádné sofistikované kuchyňské nástroje, vystačí si pouze s rukama a tradičním indickým nožem.

Mastanamma dřív pracovala jako kuchařka v hotelu svého syna a na reakci lidí na YouTube si nejdřív nemohla zvyknout. Nakonec ji ale velmi potěšilo, že si její vaření užívají statisíce lidí po celém světě.

Stařenka přežila nejen svého manžela, ale i čtyři z pěti dětí. V jednom videu, ve kterém líčí svůj životní příběh, tvrdí, že se vdávala v 11 letech, nikdy nechodila do školy a na zádech nosívala i stokilové pytle s rýží.

autor: Magazín | 18. 5. 2017

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  Komerční sdělení
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama