Američan prodává svůj ranč v Arizoně kvůli mimozemšťanům. Údajně na něm prováděli pokusy

Magazín Magazín
3. 11. 2017 7:35
Za pět milionů dolarů je na prodej ranč Stardust nedaleko arizonského Phoenixu. Slavným je zejména kvůli údajným častým návštěvám mimozemšťanů. Podle dosavadního majitele zde několikrát čelil zlomyslným návštěvníkům z vesmíru, kteří na něm údajně prováděli také lékařské pokusy. Makléřka si myslí, že ranč z roku 1977 o rozloze čtyři hektary nakonec někdo určitě koupí.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Shutterstock

Zní to jako perfektní místo pro ranč - hodinu jízdy od arizonského Phoenixu, v oblasti Rainbow Valley, rozloha čtyři hektary. Dům má pět pokojů, čtyři koupelny, bazén a taky nezbytnou stodolu. Jediným problémem je, že jej údajně pravidelně navštěvují zlomyslní mimozemšťané.

Po dvaceti letech je však z jejich agresivních návštěv majitel John Edmonds unavený, a proto pouštní ranč Stardust nyní prodává za pět milionů dolarů, tedy zhruba 110 milionů korun. Informoval o tom server HuffingtonPost

Únos, lékařské experimenty a boje se samurajskými meči

Ranč byl postavený v roce 1977 a před lety jej zakoupili manželé Edmondsovi s tím, že na jeho místě zbudují záchranou stanici pro koně. "Téměř ihned poté, co jsme se nastěhovali, se nám ale začaly dít divné věci," řekl Edmonds phoenixské televizní stanici KPNX.

Edmonds tvrdí, že byl několikrát unesen a mimozemšťané na něm prováděli lékařské experimenty. S několika z nich prý dokonce bojoval s použitím samurajského meče. Na svém Facebooku zveřejnil několik fotek zranění z údajných bitev s mimozemskými návštěvníky a následků domnělých lékařských zákroků.

Jiná fotografie zase ukazuje samurajský meč ležící v údajné krvi mimozemšťanů. Podle Edmondse mimozemšťana zařízl, ale ten nakonec utekl, protože mu nezničil anténu na jeho hlavě.

Nezvaní návštěvníci z vesmíru však měli ublížit také jeho ženě a zvířatům. Při jednom z incidentů měli manželku přesunout vzduchem z postele v pokoji na parkoviště, odkud se ji prý snažili dostat do svého vesmírného plavidla.

Majitel: Vrací se každých 72 dní

V rozhovoru z roku 2015 uveřejněném na YouTube Američan tvrdí, že mimozemšťané za nimi údajně docházejí prostřednictvím brány, který se má nalézat na zadní straně pozemku. "Víme, že v zadní části nemovitosti je brána. Víme, kde je a zdá se, že se každých zhruba 72 dní otevírá," popsal.

Ranč se objevil také v jednom dílu seriálu Ghost Adventures na stanici Travel Channel. V televizní sérii se dokonce Edmonds nechal slyšet, že jej navštívili "skuteční Muži v černém".

I přes údajné incidenty s mimozemskými silami makléřka Kimberley Gerová věří, že se zájemce o koupi ranče nakonec najde. Televizi KPNX se svěřila, že prodej takovéto nemovitosti vyžaduje trochu kreativity a "odlišnou strategii".

"Existují tisíce lidí ze Spojených států i zahraničí, kteří majitele sledují online a věří v mimozemšťany a paranormální jevy. Oslovit tyto lidi, aby byl kolem nemovitosti humbuk, byla má první marketingová strategie. Tohle není typ nemovitosti, který prostě umístíte na stránky a čekáte, až se přihlásí kupec," uvedla Gerová. Makléřka si myslí, že budoucím majitelem bude někdo, kdo se bude zajímat o skutečnou historii ranče.

Také Edmonds si myslí, že ranč není úplně vhodný pro tradiční rodinu i proto, že má spoustu zvláštních tajemství.

Video: Vědci objevili gravitační vlny předpovězené Albertem Einsteinem

Vědci objevili gravitační vlny předpovězené Albertem Einsteinem. Ve stejnou dobu jako světlo ze stejné vesmírné události. | Video: Reuters, NASA, ESA
 

Právě se děje

před 4 hodinami

Marcon chce posílit vztahy s Bidenovou Amerikou. Prezidenti chtějí spolupracovat v rámci WHO

Nový americký prezident Joe Biden v neděli poprvé od nástupu do funkce mluvil se svým francouzským protějškem Emmanuelem Macronem a vyjádřil touhu po upevnění vzájemných vztahů obou zemí, uvedl Bílý dům. Podle Macrona měli oba vůdci velmi blízké názory, a to zejména co se týče přístupu k mezinárodním problémům, jakými je například boj s pandemií či klimatickými změnami, uvedl Elysejský palác.

Prezidenti se shodli na nutnosti spolupracovat v oblasti globálního veřejného zdraví v rámci Světové zdravotnické organizace (WHO). Z té USA vyvedl předchozí prezident Donald Trump, Biden však hned po nástupu do funkce nařídil, aby se k ní Spojené státy vrátily. Stejně tak tomu bylo i u pařížské klimatické dohody z roku 2015.

Zdroj: ČTK
před 5 hodinami

Koulař Crouser vylepšil 32 let starý halový světový rekord

Americký koulař Ryan Crouser vytvořil na mítinku ve Fayetteville světový halový rekord. Osmadvacetiletý olympijský vítěz z Ria de Janeiro předčil pokusem 22,82 metru o šestnáct centimetrů výkon krajana Randyho Barnese, který se v čele historických tabulek držel 32 let.

Crouser se na devět centimetrů přiblížil svému absolutnímu maximu z loňského roku. Pod střechou měl jeho dosavadní osobní rekord hodnotu 22,60. Ve Fayetteville Barnsův výkon překonal dokonce dvakrát. Nejdál poslal kouli hned v první sérii, ve třetí ještě předvedl pokus dlouhý 22,70.

"Velmi dobrý start do roku 2021," řekl televizi ESPN Crouser. Historickým zápisem si upevnil první místo v letošních tabulkách, v nichž se za něj v sobotu zařadil výkonem 21,48 český rekordman Tomáš Staněk.

Barnes zůstává nadále absolutním světovým rekordmanem výkonem 23,12 z roku 1990. Za 23 metrů poslal 7,26 kg těžké náčiní také němec Ulf Timmermann (23,06), Crouser se výkonem 22,91 dělí o třetí místo v tabulkách s krajanem Joem Kovacsem a Italem Alessandrem Andreiem.

před 5 hodinami

Portugalský prezident de Sousa podle odhadů obhájil mandát

Portugalský prezident Marcelo Rebelo de Sousa podle odhadů obhájil mandát, hned v prvním kole dnešních voleb se mu podařilo získat přes polovinu hlasů. S odkazem na projekci veřejnoprávní televize RTP o tom informují tiskové agentury.

De Sousa, který je zástupcem pravého středu, si podle odhadů zajistil 57 až 62 procent odevzdaných hlasovacích lístků. V čele Portugalska tak bude dalších pět let.

Další zprávy