reklama
 
 

Američan prodává svůj ranč v Arizoně kvůli mimozemšťanům. Údajně na něm prováděli pokusy

3. 11. 2017 7:35
Za pět milionů dolarů je na prodej ranč Stardust nedaleko arizonského Phoenixu. Slavným je zejména kvůli údajným častým návštěvám mimozemšťanů. Podle dosavadního majitele zde několikrát čelil zlomyslným návštěvníkům z vesmíru, kteří na něm údajně prováděli také lékařské pokusy. Makléřka si myslí, že ranč z roku 1977 o rozloze čtyři hektary nakonec někdo určitě koupí.

Zní to jako perfektní místo pro ranč - hodinu jízdy od arizonského Phoenixu, v oblasti Rainbow Valley, rozloha čtyři hektary. Dům má pět pokojů, čtyři koupelny, bazén a taky nezbytnou stodolu. Jediným problémem je, že jej údajně pravidelně navštěvují zlomyslní mimozemšťané.

Po dvaceti letech je však z jejich agresivních návštěv majitel John Edmonds unavený, a proto pouštní ranč Stardust nyní prodává za pět milionů dolarů, tedy zhruba 110 milionů korun. Informoval o tom server HuffingtonPost

Únos, lékařské experimenty a boje se samurajskými meči

Ranč byl postavený v roce 1977 a před lety jej zakoupili manželé Edmondsovi s tím, že na jeho místě zbudují záchranou stanici pro koně. "Téměř ihned poté, co jsme se nastěhovali, se nám ale začaly dít divné věci," řekl Edmonds phoenixské televizní stanici KPNX.

Edmonds tvrdí, že byl několikrát unesen a mimozemšťané na něm prováděli lékařské experimenty. S několika z nich prý dokonce bojoval s použitím samurajského meče. Na svém Facebooku zveřejnil několik fotek zranění z údajných bitev s mimozemskými návštěvníky a následků domnělých lékařských zákroků.

Jiná fotografie zase ukazuje samurajský meč ležící v údajné krvi mimozemšťanů. Podle Edmondse mimozemšťana zařízl, ale ten nakonec utekl, protože mu nezničil anténu na jeho hlavě.

Nezvaní návštěvníci z vesmíru však měli ublížit také jeho ženě a zvířatům. Při jednom z incidentů měli manželku přesunout vzduchem z postele v pokoji na parkoviště, odkud se ji prý snažili dostat do svého vesmírného plavidla.

Majitel: Vrací se každých 72 dní

V rozhovoru z roku 2015 uveřejněném na YouTube Američan tvrdí, že mimozemšťané za nimi údajně docházejí prostřednictvím brány, který se má nalézat na zadní straně pozemku. "Víme, že v zadní části nemovitosti je brána. Víme, kde je a zdá se, že se každých zhruba 72 dní otevírá," popsal.

Ranč se objevil také v jednom dílu seriálu Ghost Adventures na stanici Travel Channel. V televizní sérii se dokonce Edmonds nechal slyšet, že jej navštívili "skuteční Muži v černém".

I přes údajné incidenty s mimozemskými silami makléřka Kimberley Gerová věří, že se zájemce o koupi ranče nakonec najde. Televizi KPNX se svěřila, že prodej takovéto nemovitosti vyžaduje trochu kreativity a "odlišnou strategii".

"Existují tisíce lidí ze Spojených států i zahraničí, kteří majitele sledují online a věří v mimozemšťany a paranormální jevy. Oslovit tyto lidi, aby byl kolem nemovitosti humbuk, byla má první marketingová strategie. Tohle není typ nemovitosti, který prostě umístíte na stránky a čekáte, až se přihlásí kupec," uvedla Gerová. Makléřka si myslí, že budoucím majitelem bude někdo, kdo se bude zajímat o skutečnou historii ranče.

Také Edmonds si myslí, že ranč není úplně vhodný pro tradiční rodinu i proto, že má spoustu zvláštních tajemství.

Video: Vědci objevili gravitační vlny předpovězené Albertem Einsteinem

Vědci objevili gravitační vlny předpovězené Albertem Einsteinem. Ve stejnou dobu jako světlo ze stejné vesmírné události. | Video: Reuters, NASA, ESA |  01:54

autor: Magazín | 3. 11. 2017 7:35

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama