Američan prodává svůj ranč v Arizoně kvůli mimozemšťanům. Údajně na něm prováděli pokusy

Magazín Magazín
3. 11. 2017 7:35
Za pět milionů dolarů je na prodej ranč Stardust nedaleko arizonského Phoenixu. Slavným je zejména kvůli údajným častým návštěvám mimozemšťanů. Podle dosavadního majitele zde několikrát čelil zlomyslným návštěvníkům z vesmíru, kteří na něm údajně prováděli také lékařské pokusy. Makléřka si myslí, že ranč z roku 1977 o rozloze čtyři hektary nakonec někdo určitě koupí.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Shutterstock

Zní to jako perfektní místo pro ranč - hodinu jízdy od arizonského Phoenixu, v oblasti Rainbow Valley, rozloha čtyři hektary. Dům má pět pokojů, čtyři koupelny, bazén a taky nezbytnou stodolu. Jediným problémem je, že jej údajně pravidelně navštěvují zlomyslní mimozemšťané.

Po dvaceti letech je však z jejich agresivních návštěv majitel John Edmonds unavený, a proto pouštní ranč Stardust nyní prodává za pět milionů dolarů, tedy zhruba 110 milionů korun. Informoval o tom server HuffingtonPost

Únos, lékařské experimenty a boje se samurajskými meči

Ranč byl postavený v roce 1977 a před lety jej zakoupili manželé Edmondsovi s tím, že na jeho místě zbudují záchranou stanici pro koně. "Téměř ihned poté, co jsme se nastěhovali, se nám ale začaly dít divné věci," řekl Edmonds phoenixské televizní stanici KPNX.

Edmonds tvrdí, že byl několikrát unesen a mimozemšťané na něm prováděli lékařské experimenty. S několika z nich prý dokonce bojoval s použitím samurajského meče. Na svém Facebooku zveřejnil několik fotek zranění z údajných bitev s mimozemskými návštěvníky a následků domnělých lékařských zákroků.

Jiná fotografie zase ukazuje samurajský meč ležící v údajné krvi mimozemšťanů. Podle Edmondse mimozemšťana zařízl, ale ten nakonec utekl, protože mu nezničil anténu na jeho hlavě.

Nezvaní návštěvníci z vesmíru však měli ublížit také jeho ženě a zvířatům. Při jednom z incidentů měli manželku přesunout vzduchem z postele v pokoji na parkoviště, odkud se ji prý snažili dostat do svého vesmírného plavidla.

Majitel: Vrací se každých 72 dní

V rozhovoru z roku 2015 uveřejněném na YouTube Američan tvrdí, že mimozemšťané za nimi údajně docházejí prostřednictvím brány, který se má nalézat na zadní straně pozemku. "Víme, že v zadní části nemovitosti je brána. Víme, kde je a zdá se, že se každých zhruba 72 dní otevírá," popsal.

Ranč se objevil také v jednom dílu seriálu Ghost Adventures na stanici Travel Channel. V televizní sérii se dokonce Edmonds nechal slyšet, že jej navštívili "skuteční Muži v černém".

I přes údajné incidenty s mimozemskými silami makléřka Kimberley Gerová věří, že se zájemce o koupi ranče nakonec najde. Televizi KPNX se svěřila, že prodej takovéto nemovitosti vyžaduje trochu kreativity a "odlišnou strategii".

"Existují tisíce lidí ze Spojených států i zahraničí, kteří majitele sledují online a věří v mimozemšťany a paranormální jevy. Oslovit tyto lidi, aby byl kolem nemovitosti humbuk, byla má první marketingová strategie. Tohle není typ nemovitosti, který prostě umístíte na stránky a čekáte, až se přihlásí kupec," uvedla Gerová. Makléřka si myslí, že budoucím majitelem bude někdo, kdo se bude zajímat o skutečnou historii ranče.

Také Edmonds si myslí, že ranč není úplně vhodný pro tradiční rodinu i proto, že má spoustu zvláštních tajemství.

Video: Vědci objevili gravitační vlny předpovězené Albertem Einsteinem

Vědci objevili gravitační vlny předpovězené Albertem Einsteinem. Ve stejnou dobu jako světlo ze stejné vesmírné události. | Video: Reuters, NASA, ESA
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Halové mistrovství světa v atletice se kvůli koronaviru odkládá na příští rok

Halové mistrovství světa v atletice se letos neuskuteční. Mezinárodní federace se kvůli epidemii nového typu koronaviru v Číně dohodla s pořadateli v Nan-ťingu na odložení šampionátu na rok 2021. Světová atletika to oznámila na svém webu. V Nan-ťingu se mělo o světové medaile bojovat od 13. do 15. března.

Federace dala přednost radikálnímu řešení a šampionát rovnou zrušila, místo aby jej přeložila do jiného dějiště. Vysvětlila to nejistou situací a obavami z šíření viru mimo Čínu, což by později mohlo vést k dalšímu odkladu termínu. Světová atletika učinila rozhodnutí na doporučení lékařské komise, jež situaci konzultovala se světovou zdravotnickou organizací WHO.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Slovenští autodopravci oznámili ukončení blokád hranic

Unie autodopravců Slovenska ve středu večer oznámila, že ukončila protestní shromáždění na hraničních přechodech. Uvedla, že tak učinila po zákroku policie. Dopravci od úterý znovu blokovali mimo jiné některé hraniční přechody s Českem. Jejich protesty na hranicích zkomplikovaly například výrobu ve slovenské továrně francouzské automobilky PSA, které vázly dodávky ze zahraničí.

Slovenská vláda nepřistoupila v plné míře na požadavky unie ohledně výrazného snížení silniční daně a také zvýšení slev z mýtného. V obou těchto oblastech ale učinila ústupky, na nichž se dnes zástupci ministerstev dopravy a financí dohodli s větší organizací autodopravců Česmad Slovakia.

Zdroj: ČTK
Další zprávy