V červnu přijedou poprvé do Česka Arcade Fire. Předprodej vstupenek začne v pátek

Kultura Kultura
11. 12. 2017 11:30
Kanadské uskupení Arcade Fire dorazí poprvé do Česka. Svoji poslední desku Everything Now představí 15. června 2018 v pražské O2 areně. Předprodej vstupenek začne v pátek 15. prosince v 10 hodin. Cena lístku se pohybuje od 990 do 1490 korun. Arcade Fire vznikli v roce 2001 v Montrealu, u jejich zrodu stáli manželé Régine Chassagnová a Win Butler. Kromě rockových a popových prvků zaznívají v jejich skladbách také francouzské šansony, punk a bossa nova. Během šestnáct let trvající kariéry vydali celkem pět studiových alb. Kapela dosud prodala miliony desek a singlů po celém světě a je také držitelem cen Grammy či Brit Award.
Kapela Arcade Fire.
Kapela Arcade Fire. | Foto: Arcade Fire
 

Právě se děje

před 49 minutami

Skotsko bude první zemí, která poskytne všem ženám bezplatný přístup k vložkám, tamponům a dalším potřebám pro intimní hygienu. Schválil to parlament

Skotsko bude první zemí, která poskytne všem ženám bezplatný přístup k vložkám, tamponům a dalším potřebám pro intimní hygienu. Příslušný zákon dnes jednomyslně schválil místní parlament, informoval list The Scotsman. Podle odhadů by mělo opatření vyjít na 9,7 milionu liber ročně (285 milionů Kč).

Zdroj: ČTK
Další zprávy