Jolieová a Pitt dostali tři nominace

Reuters, dab
13. 11. 2005 0:00
Los Angeles - Brad Pitt a Angelina Jolieová, údajní hollywoodští milenci, kteří si spolu zahráli v thrilleru Pan a paní Smithovi, zazářili na čtvrtečním nominačním večeru People's Choice Awards, když oba obdrželi po třech nominacích.

Jolieová byla nominována na nejoblíbenější herečku společně se Sandrou Bullockovou a Nicole Kidmanovou a zajistila si i zvláštní nominaci na nejoblíbenější ženskou hvězdu v akčních filmech. V této kategorii soupeří s Catherine Zeta-Jonesovou a Jennifer Garnerovou. Držitelka Oskara sdílí třetí nominaci s Pittem v kategorii nejoblíbenější televizní pár. Pitt byl také nominován na nejoblíbenější mužskou hvězdu akčních filmů a na nejoblíbenějšího herce v hlavní roli.

Pitt a Jolieová, hráli v kasovním trháku manžele - vrahy mající za úkol zabít svého protějška, jsou v médiích od minulého roku spojováni a fámy o nich se znovuobjevily poté, co se Pitt v únoru rozešel se svou bývalou manželkou Jennifer Anistonovou.

Rozvodové řízení Pitta a Anistonové skončilo v říjnu, nedlouho poté, co byli Pitt a Jolieová společně vyfotografováni v Kanadě s Angelininými adoptovanými dětmi. Novější fotografie je ukázaly na pláži u hercova domu v Malibu. Mnohonásobné nominace Pitta i Jolie zvyšují naději, že by mohli 10. ledna společně dorazit na vyhlašování cen, které bude vysílat stanice CBS. Oba se v únoru umístili na předních místech v žebříčku "50 nejkrásnějších lidí" časopisu People.

Na rozdíl od Oskarů a jiných podobných ocenění, kde nominovaní a vítězové jsou určováni odborníky, držitele People's Choice Awards vyberou z nominovaných diváci. Skupina Knowledge Networks zabývající se výzkumem internetového trhu najala skupinu mužů a žen mezi 18 a 54 lety "zapojených do pop-kultury", aby vybrali v různých kategoriích z předem vybraných kandidátů své favority. Z prvních tří v každé kategorii se stali nominovaní a vítězové budou zvoleni většinou hlasů na této webové stránce.

 
Mohlo by vás zajímat

Právě se děje

Další zprávy