PSH: Jsme celebrity druhý kategorie, udržujeme si chemii a kalíme 150 nocí v roce

Martin Veselovský Martin Veselovský
8. 9. 2019 7:27
"Nemám potřebu nikomu připomínat, jak jsme tu dlouho. Vážím si toho, že si pamatuju ten začátek a tu chemii a že to v nás pořád je", říká Vladimir 518, člen slavného pražského rapového uskupení PSH, které po devíti letech vydává nové album Debut. "Věkově nad námi v rámci žánru nikdo není, snažíme se s tím pracovat. Už nesoupeříme, je to osvobození," dodává DJ Mike Trafik. "Jsme celebrity druhý kategorie, takový rumburaci, neběhá za námi dvacet lidí a nechávají nás dýchat," dodává třetí člen kolektivu Orion.
PSH byli hosty Martina Veselovského v DVtv. | Video: Martin Veselovský
 

Právě se děje

před 3 hodinami

Organizátoři hackathonu spustili informační systém k dálničním známkám

Organizátoři dvoudenního hackathonu dnes před 19:00 spustili informační systém k elektronickým dálničním známkám. V příštích týdnech ho chtějí zdarma předat státu, oznámil organizátor akce Tomáš Vondráček. Původně měl stát za systém zaplatit 401 milionů korun, zakázku po velké kritice nakonec zrušil. Systém od pátečního večera vyvíjelo 60 dobrovolníků.

Státní fond dopravní infrastruktury vybral za dodavatele a provozovatele systému Asseco Central Europe. Zakázka se však stala terčem kritiky z řad odborníků, opozice a také premiéra Andreje Babiše (ANO). Podle nich byla zakázka předražená a netransparentní. Odvolán byl kvůli ní ministr dopravy Vladimír Kremlík (za ANO).

Připravujeme podrobnosti.

Další zprávy