Billie Eilish v DVTV: Sláva je těžká práce, nemůžu nikam. Ale žiju si svůj sen

Emma Smetana Emma Smetana
21. 8. 2019 6:01
"Vždy jsem milovala být středem pozornosti a dělat divné věci, nikdy jsem nechtěla zůstat pozadu," říká sedmnáctiletá americká zpěvačka Billie Eilish, která vyprodala úterní koncert v pražské O2 areně. "I kdybych vytvořila něco, co budu milovat jen já a všichni ostatní na planetě to nenáviděli, budu s tím spokojená. Dříve jsem byla obklopena temnotou a myslela negativně, dnes jsem šťastná, všichni znají mé pocity díky hudbě," dodává.
Billie Eilish byla hostem Emmy Smetany v DVtv. | Video: Emma Smetana, DVTV
 

Právě se děje

před 9 hodinami

Prezidentem lékařské komory se stal její dosavadní šéf Kubek

Českou lékařskou komoru (ČLK) povede dalších pět let její dosavadní šéf Milan Kubek. Na sobotním sjezdu v Praze získal post prezidenta již počtvrté. Kubek ve volbě porazil současného viceprezidenta stavovské organizace lékařů Zdeňka Mrozka.

Kubek získal 176 hlasů, Mrozek 108. Nikdo další nekandidoval. Volba trvala téměř tři hodiny, delegáti si nového šéfa odhlasovali až ve třetím kole.

Staronový prezident ČLK stojí v čele komory 15 let, organizaci vede od roku 2006, Předtím byl Kubek, který má angiologickou ambulanci na poliklinice v Praze 9, předsedou Lékařského odborového klubu. Podle Kubka by ČLK měla poskytovat svým členům co nejlepší servis.

Zdroj: ČTK
Další zprávy