Billie Eilish v DVTV: Sláva je těžká práce, nemůžu nikam. Ale žiju si svůj sen

Emma Smetana Emma Smetana
21. 8. 2019 6:01
"Vždy jsem milovala být středem pozornosti a dělat divné věci, nikdy jsem nechtěla zůstat pozadu," říká sedmnáctiletá americká zpěvačka Billie Eilish, která vyprodala úterní koncert v pražské O2 areně. "I kdybych vytvořila něco, co budu milovat jen já a všichni ostatní na planetě to nenáviděli, budu s tím spokojená. Dříve jsem byla obklopena temnotou a myslela negativně, dnes jsem šťastná, všichni znají mé pocity díky hudbě," dodává.
Billie Eilish byla hostem Emmy Smetany v DVtv. | Video: Emma Smetana, DVTV
 

Právě se děje

před 15 minutami

Koronavirus urychlil odchod amerických vojáků z Afghánistánu

Pandemie nemoci covid-19 uspíšila stahování amerických vojáků z Afghánistánu. Na základě dohody s afghánským radikálním hnutím Tálibán se Spojené státy zavázaly snížit do poloviny července počet svých vojáků v této asijské zemi na 8600, tohoto stavu ale USA již takřka dosáhly a splní ho počátkem června. Ve středu to s odvoláním na představitele NATO a USA napsala agentura Reuters.

"Z důvodů covidu-19 postupujeme s plánovaným stahování rychleji, než se předpokládalo," citovala Reuters jednoho z nejmenovaných činitelů. Další pak dodal, že USA upřednostňují odchod personálu, který není považován za nezbytný, a také těch vojenských příslušníků, kteří jsou vnímáni jako virem ohrožená skupina.

Zdroj: ČTK
Další zprávy