Budeme potřebovat odposlech do bytu. HBO vydala plnohodnotný trailer z Bez vědomí

Kultura Kultura
21. 10. 2019 10:33
Po 12 letech se z londýnského exilu vracejí domů do Československa manželé Marie a Viktor. Protagonisté nového špionážního seriálu HBO Bez vědomí přijíždějí do stále ještě totalitní společnosti krátce před revolučními událostmi roku 1989 a Viktor mizí. Aby ho Marie našla, musí se ponořit do světa zpravodajských služeb.
Bez vědomí bude mít premiéru 17. listopadu. | Video: HBO

Ze seriálu, který měl premiéry na festivalech v Karlových Varech a Torontu, HBO toto pondělí vydala plnohodnotný dvouminutový trailer. Bez vědomí, jejž podle scénáře debutujícího Ondřeje Gabriela natočil Ivan Zachariáš, bude pro veřejnost uvedeno 17. listopadu. Na internetové platformě HBO GO firma zpřístupní všech šest epizod naráz.

 

Právě se děje

před 41 minutami

Na Floridě se zhroutila vícepodlažní budova, na místě jsou záchranáři

Na jižní Floridě se částečně zhroutila několikapodlažní budova. Zda v ní byli lidé a zda si incident vyžádal oběti, není v tuto chvíli podle televizní stanice CNN jasné. Na místě zasahují hasiči.

O zhroucení budovy v okrese Miami-Dade informovaly hasiči na twitteru. V tiskovém prohlášení pak uvedli, že na místě zasahuje přes 80 záchranných jednotek. Objekt se nacházel v městečku Surfside nedaleko Miami Beach. Podle lokální televize byla budova postavena v roce 1981.

Policie na twitteru zveřejnila snímek z místa. Na internetu se objevilo i video trosek budovy; jeho autor poznamenal, že byl ubytovaný v sousedním hotelu. "Jedna z těch obřích budov je pryč. Tady, hned vedle nás," uvedl s tím, že je to "šílené".

CNN se snaží získat komentář od místních hasičů a kanceláře starosty.

Zdroj: ČTK
Další zprávy