Finger: Chtěl jsem být kriminalista, herec se ze mě stal díky Ondřeji Sokolovi

Martin Veselovský Martin Veselovský
9. 5. 2022 7:03
„Kdysi dávno jsem chtěl být kriminalista. Rozhodl jsem se jít přes práva, jenomže mě nevzali, pak mi nedali odklad na vojnu a pak za mnou přijel Ondřej Sokol, dal mi přihlášku na DAMU a všechno se změnilo,” říká Martin Finger, který v pražském Činoherním klubu právě hraje Macbetha. „Myslel jsem si, že až taková role přijde, budu si ji moci vymazlit víc,” dodává.
Kdysi dávno jsem chtěl být kriminalista. Rozhodl jsem se jít přes práva, jenomže mě nevzali, pak mi nedali odklad na vojnu a pak za mnou přijel Ondřej | Video: Martin Veselovský
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Návrh novely letošního státního rozpočtu předloží Stanjura vládě v červenci

Návrh novely letošního státního rozpočtu předloží ministr financí Zbyněk Stanjura (ODS) vládě v červenci, řekl ve středu na tiskové konferenci. Do té doby budou podle něj schválena některá další opatření v souvislosti s energetickou krizí, budou k dispozici také přesnější data o hospodaření státu. Doplnil, že podle dubnového makroekonomického výhledu bude v letošním rozpočtu nejvýše 15 miliard korun dodatečných příjmů ve srovnání se schváleným rozpočtem.

Zdroj: ČTK
Další zprávy