reklama
 
 

Beyoncé zaplatí školné čtyřem talentovaným studentkám. Oslaví tak rok od zásadní desky Lemonade

25. 4. 2017 18:05
Zpěvačka Beyoncé vydala loni feministické album Lemonade, na kterém podporuje černošské ženy v odvaze žít život přesně podle svých představ. Roční výročí "limonády" oslaví nabídkou zaplacení školného čtyřem dívkám studujícím výtvarné umění, hudbu, literaturu nebo afroamerická studia.

Beyoncé, jedna z nejvlivnějších žen pop music, se rozhodla, že podpoří talentované studentky v jejich dalším rozvoji. U příležitosti prvních narozenin feministického alba Lemonade nabízí vysokoškolské stipendium čtyřem dívkám, které studují umění, hudbu, literaturu nebo afroamerická studia. Vybírat bude z frekventantek Berklee College of Music, Howard University, Parsons School of Design nebo Spelman College.

Stipendium podle vyjádření na jejím webu dostanou studentky, které se nebojí myslet kreativně, jsou sebevědomé a uvědomělé. Peníze poslouží pro studium od příštího školního roku. 

Zpěvaččino angažované koncepční a zvukově originální album Lemonade si vysloužilo pozitivní ohlasy fanoušků i kritiky, na letošních cenách Grammy ovšem prohrálo s tradičně znějící nahrávkou 25 od Britky Adele. 

Pětatřicetiletá Beyoncé čeká se svým mužem, raperem Jay-Z, dvojčata. Společně už vychovávají pětiletou dceru Blue Ivy. 

autor: Hana Slívová | 25. 4. 2017 18:05

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama