VIDEO Poslechněte si Ordinary Love od U2 v novém klipu

Kultura Kultura
23. 11. 2013 10:43
Song Ordinary Love vyjde 29. listopadu na vinylu
Foto: Aktuálně.cz

Video - Kapela U2 zveřejnila na svém facebookovém profilu video k písni Ordinary Love, která je součástí soundtracku filmu Mandela: Long Walk to Freedom.

U2 vydají song Ordinary Love na desetipalcovém vinylu při Record Store Day Black Friday, který se uskuteční 29. listopadu. Edice bude mít 10 tisíc kusů a na druhé straně singlu bude nová verze písně Breathe z alba No Line on the Horizon (2009).

Do médií se nedávno dostaly také zprávy, že U2 chystají na duben 2014 nové album a konkrétní datum by mohli ohlásit v únoru při Super Bowlu. Baskytarista Adam Clayton nedávno potvrdil, že kapela by měla nahrávku dokončit ještě letos.

Začátkem tohoto roku byl s U2 údajně spatřen v New Yorku zpěvák Coldpaly Chris Martin, což podnítilo spekulace o jeho účasti na desce. Kapela se také v květnu mihla v Electric Lady Studios v New Yorku, kde měl údajně nový materiál míchat producent Danger Mouse.

Na potvrzení těchto spekulací si ale budeme muset počkat.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com
 

 

Právě se děje

před 12 minutami

Nový majitel má dát za Vítkovice Heavy Machinery přes 1,2 miliardy korun

Nový majitel by měl za ostravský strojírenský podnik Vítkovice Heavy Machinery (VHM) zaplatit 1,2115 miliardy korun. Jde o nejvyšší nabídku ze čtvrtečního druhého kola výběrového řízení. Byla vyvolávací cenou v páteční aukci na portálu verejnedrazby.cz, do níž postoupilo pět nejvážnějších zájemců, a nakonec se ukázala být i konečnou cenou. Za firmu to ČTK sdělil Jaroslav Martínek.

Jméno subjektu, který ve výběrovém řízení předložil nejvyšší nabídku, zatím insolvenční správce Lukáš Zrůst nesdělil. "Bude oznámeno po splnění dílčích povinností ve smyslu insolvenčního zákona," uvedl Martínek.

Prodejní proces páteční aukcí ještě neskončil. Do 27. ledna musí s jejími výsledky vyslovit souhlas věřitelský výbor, zajištění věřitelé a soud. "Pokud bude vysloven, má nový majitel čas do 11. března na doplacení kupní ceny. O den později je nejzazší termín pro uzavření smlouvy o převodu závodu a 15. března je rozhodný den pro převod VHM na nového majitele," uvedl Martínek.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Americká Sněmovna reprezentantů předá Senátu ústavní žalobu na bývalého prezidenta Trumpa v pondělí. Oznámil to šéf senátní většiny Schumer

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Samková byla druhá v kvalifikaci na první závod Světového poháru

Snowboardcrossařka Eva Samková skončila druhá v dnešní kvalifikaci na úvodní závod Světového poháru. V italské Chiese ji o 74 setin sekundy předčila domácí Raffaella Bruttová. Nikdo jiný z českých reprezentantů do sobotních vyřazovacích bojů nepostoupil.

Ani úřadující mistryni světa Samkové se v hustém sněžení příliš nevedlo. Po startu se dostala doleva mimo ideální stopu do hlubokého sněhu. "Pak už to bylo tlačení boulí do finiše, hodně na sílu. Ta mezera je dost, ale v tomhle počasí jsou rozestupy velké. Žádné velké nadšení z dnešního sportování není, ale výsledek docela jde," řekla olympijská šampionka ze Soči v nahrávce pro média.

Další zprávy