Sylvester Stallone zlepší svůj život po přečtení knihy

Kultura Kultura
21. 11. 2012 16:18
Akční hvězda se objeví ve vedlejší roli v dramatu o self coachingu
Sylvester Stallone
Sylvester Stallone | Foto: Reuters

Praha - Sylvester Stallone nedávno dokončil natáčení všech svých scén v nezávislém snímku Reach Me, o jehož scénář a režii se postaral John Herzfled, známý díky hlavně televizním projektům, ale také krimifilmům jako Drsný a drsnější nebo 15 minut. V roce 1986 se Stallone a Herzfeld objevili společně v akčním filmu Kobra.

Navzdory práci obou těchto pánů, se tentokrát o akční dobrodružství jednat nebude. Podle oficiální synopse bude děj sledovat skupinu lidí spojených skrze knihu o zlepšení vlastního života, kterou napsal bývalý fotbalový trenér žijící v ústraní.

Kromě Stallona budou v Reach Me hrát rapper Nelly (Trestná lavice), Omari Hardwick (Kick-Ass, Sparkle), Elizabeth Henstridge (The Thompsons), Danny Aiello (Večeře po italsku, Nabít a zabít, Brooklynští humři) a Rebekah Chaney (Slumber Party Slaughter).

Sám Stallone se naposledy na plátně objevil v Expendables: Postradatelní 2. Příští rok ho budeme moci vidět jako zločinného parťáka policisty v adaptaci komiksu Bullet to the Head a nespravedlivě odsouzeného architekta, který se musí dostat z vlastního vězení v akčním thrilleru The Tomb. Svůj image boxera z Rockyho znovuoživí ve filmu Grudge Match, jehož natáčení má začít brzy.            

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

před 8 minutami

Ital De Biasi je novým trenérem fotbalistů Ázerbájdžánu

Ital Gianni De Biasi se stane novým trenérem fotbalové reprezentace Ázerbájdžánu. Čtyřiašedesátiletý kouč se podle médií s tamním svazem dohodl na smlouvě platné do mistrovství světa v Kataru v roce 2022. De Biasi se pokusí dovést ázerbájdžánský výběr k premiérové účasti na závěrečném turnaji.

V minulosti už De Biasi dokázal vybojovat premiérový postup na velkou akci s reprezentací Albánie, kterou vedl v letech 2011 až 2017. V roce 2016 s mužstvem hrál na mistrovství Evropy. Na klubové úrovni působil v řadě italských celků jako Modena, Brescia, FC Turín či Udine, trénoval také ve Španělsku v Levante a naposledy v Alavésu, kde ale v roce 2017 vydržel ve funkci jen dva měsíce.

před 12 minutami

Energetickou skupinu Innogy koupila maďarská společnost MVM Group

Novým vlastníkem energetické skupiny innogy v Česku bude maďarská společnost MVM Group. Firmu odkoupí od německé E.ON. SE, informoval mluvčí české innogy Martin Chalupský. Cenu transakce firmy nezveřejnily. Společnost je největším distributorem plynu v Česku, v současné době má 1,2 milionu odběratelů plynu a 0,4 milionu odběratelů elektřiny. Hodnota českých aktivit se podle odhadů pohybuje kolem 800 milionů eur (21,3 miliardy Kč).

Innogy na konci loňského roku v Česku zaměstnávala zhruba 4100 lidí. Firma v Česku zajišťuje dodávky zemního plynu, elektřiny a další služby.

MVM mimo jiné vlastní v Maďarsku jadernou elektrárnu, paroplynové a solární elektrárny, provozovatele sítě a je také aktivní na trhu s plynem.

Zdroj: ČTK
Další zprávy