Sylvester Stallone zlepší svůj život po přečtení knihy

Kultura Kultura
21. 11. 2012 16:18
Akční hvězda se objeví ve vedlejší roli v dramatu o self coachingu
Sylvester Stallone
Sylvester Stallone | Foto: Reuters

Praha - Sylvester Stallone nedávno dokončil natáčení všech svých scén v nezávislém snímku Reach Me, o jehož scénář a režii se postaral John Herzfled, známý díky hlavně televizním projektům, ale také krimifilmům jako Drsný a drsnější nebo 15 minut. V roce 1986 se Stallone a Herzfeld objevili společně v akčním filmu Kobra.

Navzdory práci obou těchto pánů, se tentokrát o akční dobrodružství jednat nebude. Podle oficiální synopse bude děj sledovat skupinu lidí spojených skrze knihu o zlepšení vlastního života, kterou napsal bývalý fotbalový trenér žijící v ústraní.

Kromě Stallona budou v Reach Me hrát rapper Nelly (Trestná lavice), Omari Hardwick (Kick-Ass, Sparkle), Elizabeth Henstridge (The Thompsons), Danny Aiello (Večeře po italsku, Nabít a zabít, Brooklynští humři) a Rebekah Chaney (Slumber Party Slaughter).

Sám Stallone se naposledy na plátně objevil v Expendables: Postradatelní 2. Příští rok ho budeme moci vidět jako zločinného parťáka policisty v adaptaci komiksu Bullet to the Head a nespravedlivě odsouzeného architekta, který se musí dostat z vlastního vězení v akčním thrilleru The Tomb. Svůj image boxera z Rockyho znovuoživí ve filmu Grudge Match, jehož natáčení má začít brzy.            

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

před 16 minutami

Skokani Kožíšek i Sakala postoupili v Klingenthalu z kvalifikace

Oba čeští skokani na lyžích Čestmír Kožíšek i Filip Sakala postoupili do nedělního závodu Světového poháru v Klingenthalu. Kožíšek skočil v kvalifikaci 123 metrů a obsadil 35. místo, Sakalův skok byl o šest metrů kratší a český reprezentant skončil pětačtyřicátý, o jedinou pozici za lídrem SP Danielem-Andrém Tandem z Norska. Zvítězil Rakušan Stefan Kraft.

Další zprávy