Sylvester Stallone zlepší svůj život po přečtení knihy

Kultura Kultura
21. 11. 2012 16:18
Akční hvězda se objeví ve vedlejší roli v dramatu o self coachingu
Sylvester Stallone
Sylvester Stallone | Foto: Reuters

Praha - Sylvester Stallone nedávno dokončil natáčení všech svých scén v nezávislém snímku Reach Me, o jehož scénář a režii se postaral John Herzfled, známý díky hlavně televizním projektům, ale také krimifilmům jako Drsný a drsnější nebo 15 minut. V roce 1986 se Stallone a Herzfeld objevili společně v akčním filmu Kobra.

Navzdory práci obou těchto pánů, se tentokrát o akční dobrodružství jednat nebude. Podle oficiální synopse bude děj sledovat skupinu lidí spojených skrze knihu o zlepšení vlastního života, kterou napsal bývalý fotbalový trenér žijící v ústraní.

Kromě Stallona budou v Reach Me hrát rapper Nelly (Trestná lavice), Omari Hardwick (Kick-Ass, Sparkle), Elizabeth Henstridge (The Thompsons), Danny Aiello (Večeře po italsku, Nabít a zabít, Brooklynští humři) a Rebekah Chaney (Slumber Party Slaughter).

Sám Stallone se naposledy na plátně objevil v Expendables: Postradatelní 2. Příští rok ho budeme moci vidět jako zločinného parťáka policisty v adaptaci komiksu Bullet to the Head a nespravedlivě odsouzeného architekta, který se musí dostat z vlastního vězení v akčním thrilleru The Tomb. Svůj image boxera z Rockyho znovuoživí ve filmu Grudge Match, jehož natáčení má začít brzy.            

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

před 25 minutami

Čeští snowboardisté skončili na MS v kvalifikaci obřího slalomu

Boje o medaile v paralelním obřím slalomu budou na mistrovství světa v Rogle bez českých snowboardistů. Po odstoupení největší naděje Ester Ledecké, která start na šampionátu na poslední chvíli vzdala kvůli nespecifikovaným zdravotním problémům, nikdo z dalších reprezentantů neprošel ve Slovinsku kvalifikací.

Juniorky Klára Šonková a Adéla Keclíková skončily hned po první jízdě a obsadily 35. respektive 43. místo. Do druhého kola neprošli mezi muži ani Adam Počinek (43.) a Viktor Brůžek (46.).

Nejrychlejší čas mezi ženami v kvalifikaci zajela vítězka Světového poháru Ramona Hofmeisterová z Německa, mužům kraloval Rus Igor Slujev. Vyřazovací jízdy začnou ve Slovinsku ve 14:00.

Další zprávy