Pralidé Croodsovi a vojáci z G.I. Joe. Hity českých kin

Kultura ČTK Kultura, ČTK
2. 4. 2013 18:15
Diváky přitáhla do kin o Velikonocích akce a animace
Croodsovi opět na prvním místě
Croodsovi opět na prvním místě | Foto: Aktuálně.cz

Praha - Dobrodružná animovaná komedie Croodsovi vyprávějící příběh první pravěké rodiny na světě se podruhé umístila v čele nejnavštěvovanějších snímků českých kin. O víkendu ji zhlédlo 29 813 diváků, kteří v pokladnách nechali 4,2 milionu korun.

Druhé místo obsadila distribuční novinka rovněž z americké produkce - akční sci-fi thriller G.I. Joe 2: Odveta, kterou si nenechalo ujít osmnáct tisíc zájemců.

Top tři uzavírají Troškovy Babovřesky, které už mají celkem na kontě na 560 tisíc diváků a tržby atakující hranici osmdesáti milionů korun. Přes víkend komedii vidělo 15 732 diváků.

Čtvrté místo patří americkému romantickému sci-fi thrilleru Hostitel s 12 156 diváky a tržbou ve výši 1 milionu 548 tisíc korun.

O více než 47 procent klesly tržby dalšímu akčnímu filmu s Brucem Willisem Smrtonosná past: Opět v akci. Snímek spadl ze 7. na 9. pozici a přes víkend jej zhlédlo 4 059 diváků, kteří za lístky utratili 591 tisíc korun.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na co do kina?

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Nejméně 20 mrtvých si vyžádala série výbuchů na vojenské základně

Nejméně 20 mrtvých si vyžádala série výbuchů na vojenské základně u města Bata v Rovníkové Guineji. Další stovky lidí byly podle médií zraněny.

Zdroj: ČTK
Další zprávy